“Якщо добре подумати, — можна все зробити”. Це — улюблена фраза нашого героя і головна характерна риса, за яку його дуже цінує командир. Своє псевдо отримав за гострий зір. Хлопці жартують, що ворожу техніку він бачить з місця ведення вогню, хоч працюють за 10-25 км від цілей.
Продовжуємо проєкт “Героям слава”. Знайомтеся, наш герой — навідник Тернопільської артилерійської бригади на псевдо Яструб.
Оксана Чмиленко
Підписав контракт у 19-ть, вважаючи, що вибір кожного — захистити Батьківщину, щоб сміливо себе називати українцем після війни. Знайомтеся, наш герой — розвідник Тернопільської артилерії на псевдо Фарт
Він їхав на війну і розумів, якщо не зупинить їх там, то вони будуть тут. Знайомтеся, наш Герой, 40-річний командир гармати Тернопільської артбригади, старший сержант на псевдо «Добрий»
“Якщо добре подумати, — можна все зробити”. Це — улюблена фраза нашого героя і головна характерна риса, за яку його дуже цінує командир. Своє псевдо отримав за гострий зір. Хлопці жартують, що ворожу техніку він бачить з місця ведення вогню, хоч працюють за 10-25 км від цілей. Продовжуємо проєкт “Героям слава”. Знайомтеся, наш герой — навідник Тернопільської артилерійської бригади на псевдо Яструб.
Шестеро учнів з Тернопільщини отримуватимуть стипендію Президента України. Вони стали дипломантами всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, а також Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України, посівши перші місця на місцевих та обласних рівнях. Троє з них на всеукраїнських олімпіадах представили Тернопільську Українську гімназію ім. І. Франка.
23 лютого 2022 року командир гармати на псевдо Челсі відсвяткував завершення трирічного контракту, а 24-го наздоганяв колону на таксі, щоб повернутися в стрій і підтримати побратимів у боях. Знайомтеся, 23-річний командир гармати Тернопільської артилерійської бригади на псевдо Челсі.
Підписав контракт, аби служити пліч-о-пліч з батьком. Ще в зоні проведення ООС. Але доля розпорядилася по іншому… По закінченню контракту — мріє про сім'ю і роботу в тилу, а тут по-іншому розпорядилася… війна. І попри все вважає себе «везунчиком». Знайомтеся, 24-річний молодший сержант, командир гармати Тернопільської артбригади на псевдо Клим.
“Командир”. До цього військового слова фемінітиви добирати незвично. Натомість довгоочікувана “перемога” — жіночого роду. Сьогодні у проекті “Героям слава” про перемогу і мир говоримо з дівчатами, які несуть ті цінності у своїх псевдо та іменах, а також — у діях, визначивши військову справу головним пріоритетом. Наші героїні — командирки взводів звукометричної розвідки Тернопільської артбригади — Троянда та Міра.
У нього була ціль — стати помічником капітана дальнього плавання. Строкова служба перервала навчання, а війна відклала особисту мрію на невизначений термін. Наш герой — навідник Тернопільської артбригади, старший солдат на псевдо Фокс.
У селах, де проповзла мокшанська гусінь, немає жодної вцілілої хати. Він там, аби вони не дійшли до наших домівок. Наш герой — фаховий військовослужбовець, командир батареї Тернопільської артилерії на псевдо Арес. Продовжуємо проєкт «Героям Слава».
Наш герой — артилерист В'ячеслав, на псевдо «Маестро». Продовжуємо авторський проєкт «Героям Слава»