У Центрі - благодійний ярмарок: придбайте солодощі і допоможіть дворічному Матвійчику

У Центрі - благодійний ярмарок: придбайте солодощі і допоможіть дворічному Матвійчику
  • Щоб зібрати кошти на лікування дворічному Матвійкові Каніщуку з села Іванківці Лановецького району у якого виявили пухлину нирки, студенти медуніверситету влаштували ярмарок.
  • Стенд із домашньою випічкою, солодощами, десертами розмістили біля пам'ятника Франкові 30 березня.
  • Ярмарок діятиме поки не продадуть усі солодощі. На них фіксованої ціни немає. Кожен кладе у скриньку стільки, скільки може. 

Хлопчик уже два місяці перебуває в Інституті раку в Києві. Там Матвійчика прооперували. Про те, що в малюка онкологія, родина дізналася не одразу.

Організувати ярмарок запропонувала студентка ТДМУ Наталія Романюк, яка родом із сусіднього села з Матвійчиком. 

- Ми підключили всіх своїх друзів, вони готували десерти для цього ярмарку, - розповідаються організатори Тетяна Рудик та Наталія Романюк, Ірина Зінчук. - У нас все законно. Ми близько двох тижнів оформлювали документи, дозволи на проведення цього збору коштів. А до самого ярмарку готувалися протягом трьох днів. 

Ще перед проведенням ярмарку, як кажуть організатори, небайдужі люди надсилали кошти, їх уже передали на лікування хлопчика. Це приблизно 3 000 грн. 

Картка Приват банку для зарахування коштів: 5168 7555 2513 4132 - Каніщук Лілія Павлівна (мати) Тел. 098-628-51-89 (бабуся Матвійка – пані Тетяна)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Светлана Лукьянчук
    Помоги Госпади
    Дай здоровья
    Аминь
  • Анюта Кошетар
    Господи, допоможи вилікуватися рабу Божому Матвійчику.
  • Мария Мацута
    Унички
  • Раїса Хом'як
    Молодці!ХайБог дає здоров‘я дитині і Вам за допомогу!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Захищаючи Україну загинув колишній депутат Збаразької міськради Олег Лях 08:00 Сьогодні відзначають День вишиванки: історія, традиції та цікаві факти про свято 22:00 Непереможні: військові одягнули вишиванки напередодні свята 21:00 У сквері Чорновола на бруківці з'явився орнамент вишивки Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 20:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 19:00 Мітинг проти нового Цивільного кодексу організували у Тернополі photo_camera 18:33 Аварія з потерпілими на Об'їзній (оновлюється) play_circle_filled 18:00 Поліцейських, яких підозрюють в «прикритті» діяльності студій «контенту 18+», відсторонили від служби 17:32 Штормове попередження через грози та вітри оголосили на Тернопільщині 17:00 «Думала, що ще й сумки будуть»: відеозапис у справі «кришування» порноофісів у Тернополі play_circle_filled 16:22 На рік перекриють міжнародну трасу в Теребовлі через ремонт моста 15:40 Земля біля Тернополя — у приватну власність: за «схему » на три мільйони шестеро посадовців отримали підозри 15:07 Мільйони гривень, елітні автівки та швейцарські годинники знайшли у посадовців поліції під час обшуків 14:41 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 20 травня) 14:30 Директора підприємства оборонної інфраструктури підозрюють у залученні службовців до ремонту в квартирі 14:10 Росіяни вдарили дроном по багатоповерхівці в Конотопі: загинула людина, багато поранених 13:35 На Бродівській вночі зупинили водійку електросамоката з ознаками наркотичного сп'яніння 13:01 Затримали першого заступника начальника поліції Тернопільщини: що про нього відомо 12:35 П'ятеро молодих митців з Тернопільщини отримали стипендії Президента України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up