Юна художниця продала картину за 3000 грн, які підуть на благодійність

Юна художниця продала картину за 3000 грн, які підуть на благодійність

Картину, яка була виставлена на благодійний аукціон, придбала за 3000 гривень мешканка Португалії, родом із Заліщиків. Одинадцятирічна тернопільська художниця Соломія Борух невдовзі передасть допомогу будинку «Малютка».

Незважаючи на свій юний вік, Соломійка вже почала займатись благодійністю. Зокрема, картину «Тепла Насолода» виставили у Фейсбуці на благодійний аукціон, який відбувався з 6 до 26 травня. Ціна зросла від 400 до 3000 грн.

Картину виторгувала Інна Карповець родом із Заліщиків, яка зараз мешкає в Португалії. На виручені кошти придбали речі для дитячого будинку «Малютка».

- Я сама колись втратила батьків, і була дуже розчулена, коли Соломійка вирішила допомогти сиротам, - розповідає мама дівчинки Зоряна Борух. - На виручені гроші ми придбали чимало речей, які потрібні діткам. Я була вражена, коли мої знайомі також долучились до благодійності, коли випадково дізнались, для кого я купую речі. Вона вже не може дочекатись, коли ми передамо речі. Я дуже пишаюсь своєю донькою.

Нагадаємо, нещодавно Соломійка Борух відкрила першу виставку своїх робіт «Кольорове дитинство».

До речі, це не перша картина Соломії Борух, яка помандрує за кордон. Так, картину з совами у жовто-блакитних кольорах випадково побачило подружжя з Америки. Вони саме удочеряли маленьку дівчинку з України і шукали для неї щось на згадку про рідну землю. І ним стала картина Соломійки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує 11:10 На Житомирщині дрони атакували критичну інфраструктуру, виникли пожежі 10:25 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока. Для гостей організували трансфер 10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука 21:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 20:00 Туристів сюди не пускають: що приховує древній замок в Язлівці 19:00 790 тисяч гривень на човен для захисників: тернопільська волонтерка збирає кошти для військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up