Пікетувальники зі Школи мистецтв встановили іграшкове наметове містечко під ОДА

Пікетувальники зі Школи мистецтв встановили іграшкове наметове містечко  під ОДА
  • Цілодобове чергування біля ОДА влаштували батьки та вчителі Школи мистецтв через рішення приєднати їх до школи №21. 
  • Батьки кажуть, що ніхто з чиновників до них поки не вийшов. 

Встановлювати іграшкові дитячі будиночки з плакатами пікетувальники розпочали вранці 30 березня. 

- З понеділка плануємо оголосити цілодобовий страйк, - каже голова ініціативної групи пані Наталя. - Ми встановили погодинне чергування по 5 чоловік, бо ми розуміємо, що у всіх є робота, справи. Зараз встановлюємо лише дитячі палатки, однак з понеділка привеземо великий намет для ночівлі. Двері ми не заблоковуємо - це мирна акція.  До нас ніхто з чиновників не виходить - всі ігнорують. Але ми не відступимося, поки ми не доб'ємося свого - щоб школу залишили в тому статусі, в якому вона є зараз.

Нагадаємо, мітингарі вчора перекрили трасу біля аеропорту  

Як повідомили батьки учнів Школи мистецтв, вони вирішили припинити перекриття дороги та самим піти до голови облради Віктора Овчарука, оскільки він до них так і не з"явився.

На прийомі в облраді батьки та чиновники так ні до чого й не домовились, а Віктор Овчарук порадив батькам звертатися до суду. 

Читайте також: Об'єднання Школи мистецтв та школи №21 ухвалили під вигуки "Ганьба"

"Не вбивайте нашу школу": вимагають учні і вчителі Школи мистецтв на сесії облради 

Коментарі (1)
  • Роман Марценишин
    Та він же ж бухий, а якщо не бухий, то - остаточно тупий.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Він і вона: сексуальний календар лютого 21:00 Пройшов пекло в Маріуполі, а нині вчиться знову жити й мріяти: морпіх Андрій Петрук повернувся з полону play_circle_filled 20:10 Резонанси, дисциплінарна скарга і майно: що відомо про нового прокурора Тернополя Віталія Горпинича 19:42 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 лютого (оновлюється) Від читача 17:03 Ворог продовжує обстріли території України 19:00 Як просувається реставрація монастиря біля Катедри: журналісти побували на об’єкті play_circle_filled 18:30 Водійку під наркотиками, позбавлену права керувати авто на 10 років, зупинили на вулиці Крушельницької 18:00 Серед тих, хто торік надавав неправдиві повідомлення про замінування на Тернопільщині, двоє місцевих — поліція 17:29 У Тернополі відбудеться благодійний забіг «Закохані у біг» на підтримку ЗСУ 17:00 У Теребовлянській і Бережанській окружних прокуратурах – нові керівники 16:30 У Тернополі призупиняють роботу дев'яти пунктів обігріву «Тепле місто» 15:35 Схема за 13,5 тисяч євро: жителя Тернопільщини затримали на хабарі за незаконний виїзд з країн 15:00 Узаконили хвилину мовчання о 9.00. Верховна Рада проголосувала «за» 14:30 На Тернопільщині визначили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2026» 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 11 лютого) 14:00 Рада ухвалила зміни щодо відстрочки для молодих контрактників 13:30 Третю добу волонтери намагаються врятувати налякану безпритульну собаку 13:00 Смертельна пожежа сталася у Борщівській громаді 12:30 У парках Тернополя видаляють аварійні дерева photo_camera 12:00 На Дружбі водій маршрутки зупинився на перерву і отримав штраф play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up