Одинадцятирічна дівчинка прийшла жити до дитячого будинку шість років тому разом зі своїми старшими братами - Вадимом і Максимом. Тоді вона була у закладі найменшою.
За словами Еріки, у неї є і мама, і тато, які живуть у Чортківському районі. Вони позбавлені батьківських прав. А ще вона має бабусю. Дівчинка говорить з рідними по телефону та часом не розуміє, чому батьки не заберуть її додому.
Зовні, зізнається вихованка, вона дуже схожа на тата. І, якщо вірити у народні прикмети, то доля в неї має бути щасливою...
Разом зі своєю подругою Христинкою Калушкою Еріка відвідувала танцювальний клуб «Альянс». Щоправда, на відміну від подруги, боїться виступати на великій сцені перед глядачами. Тож займалася танцями винятково для себе.
Дівчина обожнює тварин. Тому, коли закінчить школу, планує здобувати освіту ветеринара. Хоча, поки ще має час, може і передумати.
Еріка навчається у Тернопільській загальноосвітній школі №15. З усіх предметів їй найбільше до вподоби фізкультура. Вона залюбки ганяє мяча із хлопцями та грає в інші рухливі ігри.
Дівчинка дуже хотіла б відвідати свою бабусю у Чехії. Вона багато читала про ту країну, та хотілося б побачити визначні місця на власні очі.
Спонсори купують усім вихованцям одяг та інші речі. Еріка вдячна небайдужим людям за їхню турботу і піклування. Юна тернополянка розповіла, що хоче новий мобільний телефон.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 50 від 10 грудня 2025
Читати номер