Аварія трапилась 10 травня у Тернополі на проспекті Степана Бандери.
Про пригоду написав у "Фейсбуці" Олександр Жильцов.
- Нагадав анекдот про бійку фізрука і трудовика на випускному, де карате є карате, а молоток є молоток. Так і в нас на Бандери так само. Як не спіши на "бляхах", а мимо нашого тролейбуса так просто не проскочити. Тепер до банку під'їжджайте на велосипедах, - повідомляє пан Олександ.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер