Міська рада через скандал з електронними квитками планує розірвати договір з перевізниками

Міська рада через скандал з електронними квитками планує розірвати договір з перевізниками

Тернопільська міська рада з 1 лютого розірве договори з приватними перевізниками, які надають послуги з перевезення пасажирів маршрутками.

Про це заявив міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя зазначив, що усім перевізниками вручили офіційні листи про розірвання договорів, оскільки ті не надають якісних послуг з пасажирського перевезення у місті та не виконують умов договору.

«Протягом тривалого часу ми намагалися дійти порозуміння з перевізниками, аби забезпечити максимально якісне транспортне сполучення у місті, - коментує міський голова. - Натомість кожного дня отримуємо все більше скарг від тернополян щодо недотримання норм та вимог перевезення пасажирів, що водії не дотримуються графіків роботи та завчасно з’їжджають з визначених маршрутів, спостерігається перевезення пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу, недотримання та ігнорування електронної системи оплати за проїзд, зокрема фальсифікація квитків та відмова приймати оплату за проїзд електронними проїзними картками. Тому управлінням транспорту було проаналізовано стан виконання умов договорів, які були укладені з перевізниками на підставі проведеного конкурсу. Враховуючи цей аналіз, було виявлено цілий ряд порушень».

Відтак, 22 січня, за десять днів до дати розірвання угоди, усім приватним перевізникам було вручено офіційні листи-повідомлення про припинення їхньої діяльності з 1 лютого. Ті перевізники, які протягом цього часу зможуть забезпечити виконання умов, які передбачені конкурсом та договором, будуть допущенні до подальших перевезень.

«Починаючи з завтрашнього дня (23 січня, - прим.авт), працівниками правоохоронних та інших контролюючих органів будуть проводити рейди щодо перевірки усіх перевізників та водіїв маршрутних таксі на дотримання умов договору та законодавства України», - зазначає очільник Тернополя.

До слова, наразі Тернопіль веде активні перемовини з банком щодо отримання кредиту на придбання 40-50 транспортних засобів для перевезення пасажирів. Таким чином місто хоче створити єдину муніципальну транспортну систему.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (52)
  • Леся Пелко
    ту на те все, давайте на ліжі тай все

    http://kray.org.ua/nc/analityka/detalno/materials/5099/
  • Роман
    https://te.20minut.ua/Vid-Chytachiv/v-ofshorah-ne-tilki-groshi-prezidenta-ale-personalni-dani-vlasnikiv-ka-10666900.html
  • Volodumur Dereshak
    Надал іМединський забирае собі маршрути хитрий культурно виджимає.
  • гаврил
    Водій, маршрут № 19 Т/Н 0775, 22.02.18, отримавши від мене пят грн. готівкою роздрукував квиток на проїзд № 000219 "загальний" 4 (чотири) грн.(соц.карта тернополянина). Звісно про здачу він забув... Залишок на його кртці 35 грн. Далі думайте самі...)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Як у Тернополі відзначатимуть День Незалежності: програма 17:00 Дві вулиці в Тернополі будуть без води 25 серпня 15:15 Аварія з травмованими на Торговиці 15:00 «Кращого часу не буде»: родина ветерана розвиває бренд ароматів у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 14:00 Яблучний зефір без цукру: смачний і корисний десерт з трьох інгредієнтів 12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Трофимлюка і Петра Коваля 21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up