"Картка тернополянина": що дає, де і як отримати

 • 21 тисяча  тернополян вже подали заявки на отримання "Картки тернополянина". Їх почнуть видавати з наступного тижня.
 • За її допомогою жителі міста зможуть дешевше та безготівково оплачувати за проїзд, надаватиме право безкоштовного проїзду пільговикам, пенсіонерам, а також 50% знижки на проїзд у транспорті школярам та студентам.
"Картка тернополянина": що дає, де і як отримати

«20 хвилин» уже писала про це нововведення. Проте через постійні зміни досі чимало тернополян так і не знають, де, хто та за скільки може зробити „Картку тернополянина” та що вона дає. 

Що дає "Картка тернополянина"

Без картки проїзд дорожчий. "Соціальна картка тернополянина" почне функціонувати з 1 жовтня. Тоді й запровадять диференційований тариф для громадського транспорту. Подорожчання відбудеться в два етапи, і оплачувати проїзд можна буде „Карткою тернополянина”, електронним проїзним квитком та готівкою. Для кожного виду оплати буде своя ціна.

З 1 жовтня при використанні картки або проїзного квитка тариф на проїзд залишиться незмінним: у тролейбусі – 3 гривні, маршрутному таксі – 4 гривні. Готівкою буде на гривню дорожче: 4 та 5 грн відповідно. 

З 1 січня впровадять трирівневий тариф. Тобто, розрахунок готівкою - на 2 грн дорожче, простий електронний квиток, який може придбати будь-хто, - на 1 гривню дорожче, а з персоніфікованою карткою тернополянина ціна залишиться незмінна - 4 грн за маршрутку та 3 грн за тролейбус.

Також «Картка тернополянина» дозволить школярам та студентами їздити за половину ціни, а пільговикам – безкоштовно. 

- Жителі міста з цією карткою матимуть право на нижчий тариф проїзду, – зазначає керівник ТОВ «Системний зв'язок» Віталій Васильків. – За досвідом європейських країн, готівковий проїзд дорожчий, ніж картковий. Поки картка дає пільгу лише на транспорт, а буде знижка і на інші послуги. В планах – знижки в аптеках, ресторанах, магазинах. Картки персоніфіковані з ПІП, фотографією, окремим номером, QR-кодом, в якому буде відображатись, скільки лишилось на ній коштів, термін дії картки, розкладом руху транспорту. При втраті картки її можна буде заблокувати та перерахувати гроші на нову.

Вартість - 57 грн.

Термін виготовлення картки – від 20 робочих днів.

Хто може оформити

Пільговики

Пенсіонери та пільговики "Картку тернополянину" отримають безкоштовно, проїзд для них теж буде пільговим. Учасникам бойових дій  не обов'язково виготовляти картку. Вони, незалежно від прописки, матимуть безкоштовний проїзд при пред'явленні посвідчення. В маршрутках, як і зараз, безоплатно зможуть їхати три  пільговики одночасно. Якщо ж пенсіонер не бажає чекати наступного транспорту, він може придбати електронний проїзний квиток і їхати за 5 грн, або оплатити проїзд готівкою 6 грн. Пенсіонери та пільговики до Нового року зможуть також їздити у громадському транспорті безкоштовно за посвідченням.

Учні та студенти

Ті, хто подали документи на оформлення картки наприкінці попереднього навчального року, отримають її в середині вересня. Інші зможуть подати документи на її виготовлення у навчальних закладах, ЖЕКу, ЦНАПі або в управлінні соцполітики.

Тернополяни та ті, хто працює у Тернополі

Щоб отримати «Картку тернополянина»  потрібно написати заяву, на місці вам зроблять фото, мати тернопільську прописку або довідку з місця роботи у Тернополі та заплатити 57 грн.

Однак тернополяни скаржаться, що наразі непрописаним у Тернополі картки наразі не видають. Це підтвердила журналісту "20 хвилин" працівниця ЦНАПу 12 вересня.

Читайте також: Оформлення "Картки тернополянина" перетворили на хаос"

Які документи потрібно (оригінали і копії)

-документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України (з пропискою у Тернополі),  свідоцтво про народження);

-ідентифікаційний код;

-документ, що підтверджує право на пільговий безоплатний проїзд;

-квитанцію про оплату вартості виготовлення картки (для осіб, яким передбачено виготовлення на платній основі).

- довідку з місця роботи, якщо особа офіційно працевлаштована у Тернополі, але тут не прописана.

Де оформляють «Картку тернополянина»: 

 • у ЦНАПі (Центрі надання адміністративних послуг). Перед подачею документів необхідно стати в електронну чергу: вул. Князя Острозького 6, тел.40-41- 93.
 • в Управлінні соцполітики міськради: вул. Лисенка 8, І поверх, 36 каб. тел. 23-53-43;
 • в оператора електронних систем: вул. Тролейбусна 7, тел.40-03-50, 067-240-03-56.
 • учні та студенти у своїх навчальних закладах
 • у 12-ти житлово-експлуатаційних установах:

№п/п

Назва підприємств

Адреса

№ телефону

П.І.П. керівника

1

Приватне підприємство “Дружба-сервіс-житло-1”

Вул. Карпенка, 12

53-59-56

Лемега Олег Васильович

2

ПП “Східний масив”

Пр. Ст. Бандери, 94

24-00-58

Дереворіз Михайло Євгенович

3

Господарське ТОВ “Мрія”

Вул. Кн. Острозького, 24

25-08-27

Коник Олександр Семенович

4

Керуюча компанія „КомЕнерго-Тернопіль”вул. Чалдаєва, 1

Вул. Д.Нечая, 31

25-99-98

Кравець Ігор Дмитрович

5

Приватне підприємство “Благоустрій”

Вул. 15 Квітня, 6

26-80-92

Гевко Галина Орестівна

6

Приватне підприємство “Наш дім”

Вул. К.Савури, 3

24-34-75

Дмитришин Анатолій Євгенович

7

Приватне підприємство “Сонячне”

Бул. С.Петлюри, 6

42-70-57

Ленчишин Мирослава Іванівна

8

Дочірнє підприємство “Люкс-житло”

Вул. 15 Квітня, 15

26-11-24

Гевко Богдан Степанович

9

Приватне підприємство “Люкс”

Пр. Злуки, 55

26-86-09

Гевко Степан Васильович

10

ПМП “СОВР”

Вул. 15 Квітня, 10

26-82-02

Білик Володимир Антонович

11

Приватне підприємство “Вікторія-М”

Вул. Київська, 7

28-79-65

Коваль Надія Євгенівна

12

Приватне підприємство "ТернопільКомСервіс"

Пр. Злуки, 2

23-21-59

Вересюк Юрій Павлович

Подати документи тернополяни та працюючі у Тернополі можуть у будь-якому з вищеперелічених пунктів на вибір. У місці подачі заявки і видадуть картки. 

Щодо ОСББ, то вони проводять лише консультативну допомогу.  

- До нас часто телефонують мешканці та питають, чому ти не видаємо картку тернополянина. Для цього необхідно мати ресурс: комп’ютери, працівників, приміщення та фотокамери, - зазначив керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ»  Сергій Лупак. - Наша робота полягає в роз’ясненні де, як та коли цю картку можна отримати.

Куди скаржитися

Якщо не видають заяви на отримання картки, звертайтеся в управління транспорту, комунікацій та зв’язку за тел. 52-15-14. 

Гаряча лінія підтримки клієнтів ТОВ "Системний зв’язок" для з'ясування питань щодо "Соціальної картки тернополянина":(0352)40-03-50, (050)040-03-50, (067)240-03-56

 

Коментарі (9)
 • Іван

  Всім добраніч 20.01.2018
 • Іван

  Вибачаюсь перед Тернополянами за матерні слова але ,що правда то правда.З повагою Іван.
 • Іван

  Ви мені вибачте.Що,за підераси це прпидумали на рахунок карти Тернополянина-заєбали.І ця вся держава ме теж заєбала. Курві діти так пішли вони всі Н-Й сволоч і наволоч дістали совісті не мають!
 • Олександр Брусь

  Погоджуюсь з коментаріями нижче ! це нажива прикрита шантажом про подорожанню проїзду замість того щоб думати як розумно вкласти бюдженті гроші в розвиток міста поміняти теплотраси  освоїти новий прогресивний метод асфальтування доріг щоб не прийшлось їх ремонтувати кожен рік після зими вони думають як заробити ще на людях а то бюджет вже пропили їхні діти за границею на навчанні і вони самі.

  Ця картка не дає таких можливостей як київська чи львівська, тому вона є просто наживою і розводом. мені сподобалась стаття яку я прочитав там  все чітко і зрозуміло пояснюється чому вона не потрібна, написав її Павло Федоришщин https://www.0352.ua/news/1805093

  Зверніть Увагу на доогу попри озеро я вже не питаю куда ділась та бруківка і так всім ясно )) що не продали постелили собі на хазяйстві !  Вернемось до дороги попри озеро Тернополя яку ледве  встигли достелити і то не всю !!   Достелювали я бачив в дощ катали гарячий асфальт ) вона вже має маленькі хвилясті нерівності і тріщини які після зими під дією морозу води в тих тріщинах  думаю стануть ямами ) не можуть вкласти колодязь так щоб в ньому не залишити колесо. наглядний приклад  дорога від озера по вул.Мазепи в сторону дружби.

  Олександр Брусь reply Олександр Брусь

  населення тернополя на 1 жовтня 2017 року 217940 чол.   -http://www.te.ukrstat.gov.ua/files/DS/DS1.htm

  помножте  на вартість за ту картку 217940* 57грн+3 грн за послугу в банку =13 076 400 грн. в доларах майде пів міліона доларів !

  вартість станка матеріалів для виготовлення карток все це можна знайти в інтернеті і порахувати чистий прибуток тих  дармоїдів!
20:00 У Тернополі розіграють Кубок голови ОДА 19:00 Силу духу зібрала в кулак та стала опорою для доньки і п’яти онуків 18:25 Випускний 2018: що потрібно одягнути, щоб бути стильною. Поради від Андре Тана 18:00 Усі розваги у Тернополі на вихідні 17:13 У Тернополі водій на "Волзі" збив велосипедиста play_circle_filled 16:40 Мама дівчинки, яку збила маршрутка на Острозького, шукає свідків ДТП 15:58 Нігерійця, який днями в ДТП розтрощив маршрутки та два авто, висилають з України 15:50 Перший день війни: як це було (ВІДЕО) 15:15 На бульварі вночі горіло авто. Поліція з’ясовує причини 14:50 Випускний-2018: експерти розповіли, що робитимуть зі школярами напідпитку 14:20 20-річний покупець викрав чуже авто на "бляхах". Затримали злодія у Тернополі play_circle_filled 13:30 Щоб з липня не відключили гарячу воду, тернополянам треба сплатити борги 13:00 Фото дня: у магазинах просять купити алкоголь заздалегідь

«Шумахером» виявися  30-річний громадянин Нігерії, який перебуває в Україні нелегально. Аби виїхати, в нігерійця є два...

Половина міста сидить без світла. В РЕМ додзвонитись неможливо, скаржаться читачі. У міськраді повідомили про відключення...

play_circle_filled

З автозаправної станції, що в Хоросткові, викрали автомобіль марки «Ауді А6» сірого кольору на номерних знаках польської...

Холодний атмосферний фронт зібрався до українців у гості. На випускний, який відбудеться 23 червня, передають у Тернополі...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up