Через сусідській війни жінка потрапила в реанімацію, а чоловік — до тюрми. Чому?

Через сусідській війни жінка потрапила в реанімацію, а чоловік — до тюрми. Чому?
  • Пані Євгенія суду надала документ, що жодних претензій до сусіда не має, а моральну та матеріальну шкоду він відшкодував. Однак уже під час дебатів просила суворо покарати сусіда-кривдника.
  • Адвокат 58-річного Віктора вже готує документи на апеляцію. Хоча нанесення тілесних ушкоджень, каже, ніхто не заперечуватиме.

Сусідські чвари закінчилися для 44-річної жительки села Лідихів Євгенії реанімацією, а для її сусіда, 58-річного Віктора, судовим вироком та в’язницею. Адвокат обвинуваченого повідомив «20 хвилин», що подаватиме апеляцію та вже готує для цього документи.

Сусідські війни між двома родинами тривали роками. Сварились і за землю, і за межу, знаходили причини і без них. Розкажемо подробиці.

Назавжди змінилося життя обох

Нагадаємо, до поліцейських надійшло повідомлення від медиків Почаївської лікарні про те, що бригадою швидкої допомоги до них доправлено 44-річну пацієнтку з травмою голови. Жінку одразу госпіталізували в реанімацію. Як встановили поліцейські, травму жінці завдав її сусід під час сварки. Зі слів матері потерпілої, він жбурнув дерев’яну палицю доньці в голову і та втратила свідомість. Відомості за фактом умисного нанесення середньої тяжкості  тілесних ушкоджень слідчі Кременецького відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо 58-річного жителя села Лідихів.    
Донями суд проголосив вирок Вікторові, яким відправив чоловіка до в’язниці.

Відео дня

— Ми подаватимемо апеляцію, бо вважаємо таке рішення суду і, відповідно, покарання занадто суворим, — каже адвокат Віктора К. Віталій Сідоров. — На нашу думку, точкою дотику стало те, що в судових дебатах потерпіла сказала, що хоче сувору міру покарання. Однак в той самий день подала розписку, що шкода відшкодована в повному об’ємі – як моральна, так і матеріальна.

Лінія захисту обвинуваченого була спочатку скерована на те, щоб знайти примирення з потерпілою, каже адвокат. І буквально до вироку сторона захисту обвинуваченого і сам Віктор так і гадали.

По сусідству роками жили дві родини. Роками члени цих родин сварились. Того трагічного дня сусідка вийшла на двір та почала сварку. Раптом видерлась на плота. Віктор, аби її відігнати та перебуваючи за 3-5 метрів до жінки, вхопив штахетину кинув в її бік. Метрова штахета вдарила Євгенію, від чого та втратила свідомість, впала на землю і сильно вдарилась головою. Жінка потрапила до реанімації місцевої лікарні, її кривдника звинуватили у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.

Визнав, що кинув дошкою в бік Євгенії

Як згодом виявили експерти, у жінки була відкрита черепно-мозкова травма, внутрішньочерепна епідуральна гематома у лівій тім`яно-висковій ділянці, а також забиття м`яких тканин зовнішніх покривів голови, що за ступенем тяжкості належить до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину визнав в повному обсязі та пояснив, що того дня у них з сусідкою виник конфлікт. Після чого він взяв дерев`яну дошку від паркану та кинув нею в бік Євгенії. Та впала на землю та втратила свідомість. До неї підійшла її мати та повела її в будинок, а він пішов у своїх справах. Про скоєне щиро шкодує, шкоду відшкодував, просить призначити покарання не суворе.

Беручи до уваги наявність двох і більше обставин, що пом`якшують покарання, а саме: визнання вини, добровільне відшкодування моральної та матеріальної шкоди, відсутність судимостей, наявність позитивної характеристики, думку потерпілої про призначення покарання, пов`язаного з позбавленням волі, суд приходить до висновку, що виправлення обвинуваченого можливе у більш короткий строк, ніж передбачено санкцією ч. 1 ст. 121 КК України.

— Визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, та із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3  роки, — таким був вирок Кременецького райсуду. — Початком строку відбування покарання вважати момент затримання обвинуваченого в порядку виконання вироку.

Апеляція на вирок може бути подана протягом тридцяти днів з моменту його проголошення до Тернопільського апеляційного суду через Кременецький районний суд Тернопільської області. Адвокат запевнив, що апеляцію подадуть вже найближчим часом.

 

Читайте також: 

Жбурнув палицю в голову: сварка між сусідами закінчилась реанімацією

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ліда Плющ
    Весело живе Тернопільщина))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 На Ставі біля Острівця закоханих оселилася родина лебедів: дивіться відео photo_camera 19:51 На Замковій горіла квартира: є загиблий 19:00 Кардинал з Тернополя розповів, як минув конклав та чи був він схожим на однойменний фільм 18:00 Комунальні пільги для військових – хто з родичів може подати заяву замість захисника Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 17:00 У Тернополі мама звинувачує студентку-няню в знущаннях над дворічною дитиною 16:03 День милосердя для матерів Героїв: як у Медичному центрі святої Терези безкоштовно отримати допомогу (новини компаній) photo_camera 15:00 Уряд вніс зміни до продовження відстрочки від призову і направлення на ВЛК 14:03 Збирать гроші на підтримку захисників: у центрі міста благодійний концерт photo_camera 13:00 Новий спортзал розпочали будувати у Великогаївській громаді photo_camera 12:03 Що подивитися у кінотеатрах Тернополя на вихідних 10-11 травня: розклад сеансів та ціни photo_camera 11:00 Готуємо разом з Дмитрами Дмитровичами 10:00 Травень, відчувається як березень: коли чекати повернення тепла на Тернопільщину 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Захисник Андрій Жилан з Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up