Патрульні порадили, що робити, якщо знайшли підозрілий пакунок

Патрульні порадили, що робити, якщо знайшли підозрілий пакунок

Що робити, якщо ви виявили підозрілий предмет, а ваша цікавість бере верх над вами, та ви хочете дізнатися вміст пакету, сумки чи коробки?

Нагадаємо, зранку 4 вересня на подвір'ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого у селі Петриків пролунав вибух, внаслідок чого поранення отримали господар та його дружина.

Перш за все варто зателефонувати на спецлінію 102 та повідомити про вашу знахідку, повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Патрульна поліція Тернопільської області.

Та загалом, у разі виявлення підозрілих предметів та вибухових пристроїв ви повинні:

✅ зберігати спокій;

✅ попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч; позначити місце перебування предмета, а за можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);

✅негайно повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження предмету);

✅не курити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати;

✅у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;

✅очікувати на безпечній відстані від місця знаходження предмета представників МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

Читайте також Замах на вбивство ректора Крисоватого: у поліції вже говорять про серійність

Категорично заборонено:

✅ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження предмета;
✅піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які підозрілі вибухонебезпечні предмети;
✅приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Петро Білецький
    Нести додому
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:45 Третю добу в Підволочиську гасять пожежу на території сміттєзвалища 12:10 Назавжди у строю… Тернопіль прощається з поліцейським Іваном Нагайовським, який загинув на Донеччині play_circle_filled photo_camera 11:45 Стоматолог з Тернополя став першим в Україні неродинним донором кісткового мозку і зустрівся реципієнтом photo_camera 11:16 Тернопільська школа №29 має нову директорку: що відомо про Оксану Стецьку Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:50 2,65 проміле алкоголю: на Тернопільщині п'яна водійка збила 6-річного хлопчика на електроквадроциклі 10:39 Спеціальності у 1-му корпусі Національної гвардії України «Азов» (пресслужба) 10:13 На Тернопільщині службовий собака розшукав у лісі безвісти зниклого чоловіка 09:37 Ветерани Тернопільщини отримали спеціальний автомобіль для перевезення людей на кріслах колісних photo_camera 09:00 Козівська громада навколішки зустріла Героя Михайла Завиташа 08:00 Військові, які самовільно залишили частини, можуть безперешкодно повернутись та обрати підрозділ 22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяна Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up