У центрі Тернополя підрізали молодика. Він у важкому стані

У центрі Тернополя підрізали молодика. Він у важкому стані

Про те, що невідомий стікає кров'ю, надійшло 14 лютого у чергову частину Тернопільського відділу поліції о 23.15.

Потерпілий - тернополянин, 1984 року народження. За словами Андрія Гульоватого, начальника відділення слідчого відділу ТВП, під час розпивання алкогольних напоїв із знайомим, між чоловіками виникла словесна суперечка, яка переросла в різанину.

Потерпілий отримав ножове поранення в ділянку ніг та шиї. Пораненого бригада швидкої допомоги доправила в лікарню. Медики діагностували у нього множинні різані рани стегон та шиї, крововтрату другого ступеня.

Підозрюваного у злочині працівники поліції затримали відповідно до статті 208 КПК. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Стан потерпілого важкий, оскільки він втратив багато крові.

Відео дня

Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 121 частина 1 ККУ - умисне тяжке тілесне ушкодження, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:55 Вносили у систему «Шлях»: на Тернопільщині викрили схему незаконного вивозу за кордон чоловіків 20:13 У Мінздоровʼя дали поради, як лікувати ГРВІ 19:00 Для дітей до 500, а дорослих – 1500. Аналізуємо вартість оренди карнавальних костюмів у Тернополі 18:28 Як Тернопільщина відновлює зруйноване селище на Херсонщині Від читача 16:10 Чортків. АТ „Укрпошта” шукає працівників 18:01 Засудженого за зґвалтування у Настасові випустили з-під варти і він втік з країни? 17:19 Чи можна забирати дитину зі школи під час повітряної тривоги. Відповідь Міносвіти 17:03 Як утеплити вікна та позбутися цвілі через конденсат: скільки коштують недорогі засоби на ринку Тернополя photo_camera 16:14 Запевняв про серйозні наміри: ще одну тернополянку ошукав «закоханий військовий із Сирії» 15:40 У Тернополі демонтували ще одну споруду без власника 14:37 На Тернопільщині можуть ввести карантин через велику кількість хворих на грип та ковід 14:00 Пʼяний водій на Коновальця скоїв ДТП 13:20 Тернополян просять економити електрику: у які години 12:40 Михайло Крупа зник на другий день війни і лише зараз на щиті повертається додому 11:50 З Кременця виселили, а у Почаєві обшуки: на Тернопільщині «взялися» за моспатріархат 11:37 Журналісту Віталію Дереху присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області» (посмертно) 11:00 У Тернополі сесія обласної ради і знову без Михайла Головка 10:40 Вчителів і викладачів навчатимуть управлінню дронами - безкоштовно! (новини компаній) 10:25 Новорічній ялинці в Тернополі бути: чим прикрашатимуть та коли планують відкриття photo_camera 09:29 На Кременеччині в гаражі загорівся автомобіль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up