
Відвідувачі зможуть скуштувати традиційних пампушків і зігрітися глінтвейном.
— Екскурсії для відвідувачів будуть розпочинатися щогодини з 12.00 і триватимуть до останнього відвідувача, — розповідає заступник директора краєзнавчого музею з наукової роботи Наталія Чеканова. — Із 14.00 того ж дня триватимуть виступи Маланки й вертепів.
Подібні екскурсії у театралізованому стилі і Маланку заклад вирішив влаштувати уперше для того, аби сприяти відродженню народних традицій святкування Різдва і «старого Нового року».
— У кожному відділі експозиції, за тематикою, можна буде побачити, як у той чи інший час відзначали свята. Навіть наш музейний відділ природи задіяли, розповімо про історію новорічної ялинки, про те, коли вона прийшла, чим її спершу прикрашали, — продовжує Наталія Чеканова.
Тож якщо ви хочете дізнатися про традиції зустрічі різдвяно-новорічних свят, починаючи від давніх слов’ян і до новітніх часів, вам 13 січня до Тернопільського краєзнавчого музею.
Окремо працівники закладу облаштували виставку новорічних і різдвяних листівок, а також експозицію про святкування Різдва вояками УПА.
— Наші фонди дуже багаті і дозволяють якнайкраще втілити задум, — запевняє заступник директора з наукової роботи. — І наші науковці старанно готували акцію «Століття святиться Різдвом». Тож запрошуємо!
В музеї буде постійно розміщена експозиція «Тернопіль сакральний». Вона присвячена історії тернопільської парафії та сакральним...
День діагностики меланоми відзначають 20 квітня в Україні. Перевіряйте родимки раз на три місяці самі, а у лікаря - раз у...
Дрова часто забирають мешканці. Ніхто не забороняє. Це нормальна практика. Мешканцям не можна ні різати, ні садити дерев....
На прогулянку Тернополем вийшли учасники грузинського ансамблю з Батумі. Приїхали вони до нашого міста на фестиваль духовної...
№ 14 від 2 квітня 2018
Читати номер