До 1 лютого маршрутки працюватимуть в тестовому режимі

До 1 лютого маршрутки працюватимуть в тестовому режимі
  • Через страйк водіїв маршруток в міській раді вирішили нараховувати водіям зарплату по-новому - за кілометраж. 
  • Електронну систему проїзду відміняти не збираються, однак планують запровадити тестовий режим роботи маршруток - спеціальний зчитувач карток встановлять на задні двері маршрутки. 

- Ми домовилися, що перевізники повинні переходити на інший режим роботи, зокрема розраховувати зарплату водіям за кілометр на годину, що стимулюватиме їх відпрацьовувати весь графік. Також доставими у маршрутки додаткові зчитувачі оплати проїзду, які працюватимуть у тестовому режимі, - каже міський голова. 

Додатковий зчитувач планують встановити в одну маршрутку, щоб пасажири, які зайшли через задні двері, не передавали картку через весь салон, а проводили нею самі.  Однак водію після цього все рівно доведеться передати квиток. Через тижень планують вирішити чи дасть таке нововведення результат та чи варто купувати ці зчитувачі для всіх маршруток. 

Відео дня
В тому, що водіям незручно приймати картки в пасажирів, Сергій Надал не бачить нічого проблемного, мовляв водіям нема різниці чи брати готівку чи картки.  

Нагадаємо, з міська рада домовилась з перевізниками. Однак водії образились на міського голову за те, що він назвав їх злодіями. Тому наразі точно невідомо, коли всі маршрутки працюватимуть за графіком.

Також з понеділка у маршрутках працюватиме система контролю. Контролери перевірятимуть чи є проїзні квитки та документи на проїзд у пасажирів, що полегшить роботу водіям. Якщо пасажири не матимуть квитків, будуть оштрафовані у 20-ти кратному розмірі від вартості проїзду.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (50)
  • Анонім
    Така система до одного місця . Хто дасть 100 % гарантію що водії будуть передавати квитки .Де гарантія ,що в автобусних парках вони за ніч не накрутять собі кілометражі . Якщо раніше в радянські часи могли втрутися в індикатор кілометрів то зараз ,що їм мішає .
  • Олександр
    Бажано відновити АВТОБУСНИЙ ПАРК та пересісти з застарілих маршруток в комфортабельні автобуси з кондуктором. Тоді і водії будуть займатися тільки своєю справою і безпека руху покращеться.
  • лис
    попутного вітру
  • лис
    Вони взагалі знущаються чи просто дебіли? Придумали вони покращення,  то через той зчитувач все рівно прийдеться відволікатись водію, щоб передати чек? рілі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:05 Вибух на Укрпошті в Києві: затримали 40-річного тернополянина, якого підозрюють у відправці посилки 09:58 Оновили графік відключення світла в Тернополі та області на 31 жовтня 09:34 До міських кладовищ у Тернополі 1 листопада курсуватиме більше громадського транспорту 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Юрієм Допірою та Сергієм Козачуком Від читача 09:53 Не глядач, а учасник: як “Відкритий простір” змінює культурне життя Збаража 08:00 На протипожежну безпеку тернопільські школи отримають додаткові гроші. Одна з них понад — 1,6 млн 22:00 Укрпошта безплатно доставлятиме речі загиблих Героїв до їх домівок 21:00 Перетворив хобі на терапію для фронтовиків 20:02 «Сину, благаю, відгукнись, — понад рік ні тіла, ні сліду». Мати шукає 26-річного Володимира Юркевича 19:03 Щонайменше в 4-5 разів дорожче: у скільки обійдеться електроенергія з генератора під час відключень світла photo_camera 18:30 Світлофори не працюють, ліхтарі почорніли: Тернопіль — у темряві (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) 18:00 Завершили ремонт двору на Клима Савури 17:35 Дитячі стоматології Тернополя 2025 — топ клінік для малюків та підлітків (партнерський проєкт) 17:20 Як земля, виділена церкві на Київській, опинилася у забудовника 17:00 Як безоплатно отримати тест-смужки для глюкометра: у програмі реімбурсації — нові правила з 2025 року 16:45 У Резерв+ з’явилась відстрочка для батьків, які самостійно виховують дитину 16:15 Поки господар був на фронті — з його будинку на Тернопільщині винесли майна на 80 тисяч гривень 15:35 Як подати заяву на відстрочку через ЦНАП: покрокове пояснення 15:02 Працівника ТЦК судять за наїзд на медика. Деталі події для «20 хвилин» розповів потерпілий 13:50 Біля будівлі міськради розрили тротуар: що там роблять
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up