Допоможіть врятувати життя активістці «Автомайдану» Сюзанні Матійчик!

Допоможіть врятувати життя активістці «Автомайдану» Сюзанні Матійчик!
  • Просять допомогти врятувати життя автомайданівки, яка від першого дня Революції Гідності віддавала всю себе Україні, а зараз бореться з тяжкою хворобою.

Влітку у неї мало бути весілля… Активістка тернопільського осередку ВО «Автомайдан», 28-річна Сюзанна Матійчик, як і всі дівчата, мріяла про білу сукню та свято. Натомість швидко «розписалась» з чоловіком напередодні першої операції в Ізраїлі. Мрії про свято перекреслило слово «онкологія»…

  • Відколи почалась Революція Гідності – вона завжди була з нами, - розповів голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – «Зникла» приблизно півроку тому. Ми не розуміли, що коїться. У неї весь час з’являлись нагальні справи… Нікому і ні слова не говорила про свої проблеми. Сьогодні ми дізнались, що життя нашої Сюзі – в небезпеці.

Previous Next

Ліпити вареники чи пряники пекти, аби виручити гроші для армії – вона в перших рядах. Першою відгукувалась, коли пораненим солдатам була потрібна допомога. Акції протесту – її завжди і всюди було повно, кажуть друзі-активісти.

Відео дня
  • Ми мусимо допомогти і врятувати їй життя! – каже Ігор Василів. - Лік йде на дні. Просимо всіх долучатись. Ця людина, незважаючи на свій юний вік, дуже багато зробила для України. Допоможіть і ви їй! Ми вже почали збір коштів, але всю суму нам зібрати не під силу.

Проблеми почались близько півроку тому. Дівчина, перебуваючи за кордоном, випадково зачепила родимку на нозі. Та почала рости. Щойно повернулась до Тернополя – одразу пішла на консультацію до онколога. Лікарі запідозрили, що це меланома.

  • В той же день Сюзанні почали робити опромінення, аби зупинити ріст, - розповіла сестра дівчини Ірина Мазур. - За кілька днів призначили операцію у Тернополі. Перші аналізи показали, що все добре. Однак, другі підтвердили: на молекулярному рівні утворення швидко розростається.

Хіміотерапію відкидали, щоб не вбивати весь організм. Тоді родина знайшла вихід на одну з Ізраїльських клінік, де погодились обстежити Сюзанну. Тамтешні медики запропонували процедуру, яка покаже, чи немає наявності онкоклітин у вузлах.

  • Зробили операцію, яка з діагностикою обійшлась в 20 тис. доларів, - розповіла сестра. – Коли Сюзанна вже була на Україні, прийшли результати аналізів, які показали, що це був згусток онкоклітин. І призначили чергову операцію – вже на початку квітня.

Лише саме оперативне втручання коштує 22 тис. доларів. Ще потрібні гроші на перебування в країні, лікування. Родина вже зібрала близько 10 тис. доларів.

  • Це питання життя і смерті, - сестра на мить зупинила розмову. Жінка на тому кінці дроту плакала та ніяк не могла опанувати себе. – Я всіх благаю: допоможіть врятувати життя нашій дівчинці!

Довідка

Контактний тел. сестри Іри: 097-460-50-79.

Картка ПриватБанку 5168 7423 4311 5196, Матійчик Анжела Володимирівна (мама дівчини).  

Previous Next

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Данислав Донец

    Шалом!

    Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!

    Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!

    Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!

    Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,

    Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!

    І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!

    І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!

    Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!

    Радість в Господі, сила наша!

    Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.

    (Матф.5: 4)

    Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!

    У Тебе всі часи і терміни!

    Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Герої, що не здаються: у Тернополі ветерани й люди з інвалідністю грають у волейбол сидячи play_circle_filled photo_camera 21:00 «Такі моменти історії повинні десь залишатись»: поетеса Олена Лайко розповіла про Тернопіль, якого вже немає 20:02 Бійцю Олександру Безверхньому зібрали мільйони на «сталеві ноги» 19:03 За скільки можна купити великодні паски у магазинах та ринку в Тернополі: порівнюємо ціни photo_camera Від читача 14:59 Нові горизонти для студентів ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ: кар'єра, освіта, власний бізнес 18:40 Автопригода на Збаразькому кільці. Рух ускладнений 18:20 Вітаємо вас вдома: після майже трьох років полону на Тернопільщину повернулися двоє Героїв photo_camera 18:11 Реабілітаційний центр RECOVERY для поранених військових відкрили в одній з лікарень Тернополя 17:30 У центрі Тернополя висадили іменні дерева за донати на ЗСУ photo_camera 17:03 Скільки коштує пальне на АЗС Тернополя: дивіться, як змінилися ціни photo_camera 16:10 Замість «єДопомоги» жінка з Тернопільщини втратила понад 70 тисяч гривень 15:40 Чому у коледжі збирають донат на ЗСУ готівкою, а не на рахунок? 15:05 Зеленський підписав закон про знижки на штрафи від ТЦК 14:37 У Тернополі розшукали 17-річного хлопця за тиждень після зникнення 14:20 У центрі міста діти малювали картини зі впізнаваними локаціями Тернополя photo_camera 13:45 Тернопільські вибухотехніки розміновують деокуповані території Херсонщини photo_camera 13:10 Літні канікули можуть бути коротшими: коли лунатиме останній дзвінок у 2025 році 12:35 Біля школи №3 збирають гроші на потреби захисників photo_camera 12:00 ДТП із травмованими біля Довжанки. Патрульні регулюють рух (ОНОВЛЕНЕ) 11:30 Розшукують чоловіка, який зник з Петриківського геріатричного пансіонату
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up