- Ми написали врятованому чоловікові у соцмережі Фейсбук (саме там він детально описав історію свого порятунку – прим. авт), проте наразі не отримали від нього відповіді, - каже керівник прес-служби обласного управління ДСНС Сергій Данілін. - Хочемо з ним зв’язатися, знайти його рятівників та відзначити їх.
Нагадаємо, 51-річний тернополянин пан Володимир ледь не загинув під кригою. Нещасний випадок стався з чоловіком 30 січня. Чоловік разом з велосипедом провалився в ополонку у каналі під Білою . Врятували чоловіка двоє рибалок.
Пан Володимир також розповів, що тоді опинився без телефону, був в мокрому одязі і не мав як добратися додому. Тож його рятівники звернулися за допомогою на службу «101», проте там нічим не зарадили.
Про нещасний випадок на тернопільському Ставі ми повідомили прес-службу обласного управління ДСНС. Там пообіцяли з’ясувати, чому на лінії «101» не відреагували на прохання людини, яка ледве не потонула під кригою. Стосовно дій диспетчера в управлінні ДСНС проводили службове розслідування, повідомив Сергій Данілін.
- Ми прослухали запис цього звернення. Телефонували чоловіки, які витягнули з води тернополянина, - каже він. - Вони сказали, що витягнули чоловіка благополучно і просили допомогти дістати велосипед із дна водойми. Але в нас нема підрозділів, які спускаються під воду.
Сергій Данілін додає, що завдання підрозділів управління ДСНС допомагати людям. Тут є і психологічна служба, але її залучають на масштабніші аварії та катастрофи. А не на такі випадки, як стався з тернополянином.
До слова, 11 лютого, коли крига на Ставі була дуже тонкою, під лід провалився ковзаняр. Перехожі зателефонували до служби порятунку. Проте до приїзду рятувальників чоловік сам вибрався на берег.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 36 від 4 вересня 2024
Читати номер