Рівень залученості дітей ВПО до навчання в громадах Тернопільщини залишається недостатнім: ОВА

Рівень залученості дітей ВПО до навчання в громадах Тернопільщини залишається недостатнім: ОВА

Питання підтримки, соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб, розглядати на нараді в ОВА.. З якими проблемами стикаються переселенці на Тернопільщині.

Деталі наради повідомили у прес службі ОВА.

Серед ключових тем, які обговорили:

  • забезпечення житлом і розширення місць для тимчасового проживання;
  • доступ ВПО до соціальних та освітніх послуг;
  • працевлаштування та перекваліфікація відповідно до потреб ринку праці;
  • координація та взаємодія між громадами, профільними департаментами ОВА та громадськими організаціями, зокрема молодіжними.

Відео дня

За даними ОВА, в області зареєстровано понад 16 тисяч таких дітей, але рівень їх залученості до навчання за місцем проживання в громадах залишається недостатнім.

— Це питання потребує активнішої роботи з боку освітніх управлінців, місцевої влади та обласної Ради з питань ВПО. Освіта, спорт і дозвілля — це не лише базові потреби, а й інструменти соціалізації та інтеграції дітей та молоді у нове середовище, — наголосив начальник ОВА В'ячеслав Негода.

Народний депутат України Андрій Богданець анонсував презентацію молодіжної організації «Гуркіт» за підтримки Всеукраїнського конгресу українців. Ця ініціатива — ще один крок для залучення молоді до активного громадського життя.

Читайте також:

Перетворили пустир на модульне містечко: як переселенці стали стимулом для відбудови Малашівців

У Чорткові перетворили старий гуртожиток на квартири для переселенців: як отримати житло

У Тернопільському районі облаштували житло для переселенців

Вимушена втеча або Яка допомога для ВПО на Тернопільщині

Гарячі обіди та смаколики тричі на тиждень: у пункті обігріву «Карітас» безоплатно годують людей

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up