Сергій Надал приховує публічну інформацію

Сергій Надал приховує публічну інформацію
Забудова стоянки та скверу на вулиці Миру, викликала багато балачок, дискусій та обурень. Та тернополяни толком і не знають, що збудують на майже 40 сотих землі...

Хтось думає, що мова про багатоповерхівку, хтось знає про мийку, чимало чули про готель і далеко не всі знають, що місце будови не лише стоянка, а й добрий шмат зеленого скверу.

Аби розповісти тернополянам про будівництво, з'ясувати хто, що і за скільки, а також зв'язки забудівників та чиновників міськради, почали журналістське розслідування. Один з його етапів — збір офіційної, відкритої та публічної інформації. Інструмент роботи — інформаційний запит. З ним і звернулись до Сергія Надала. Але в міській раді тотальне приховування публічної інформації та порушення законодавства. Відповіді ми не отримали!

Якщо пан Надал (на ім'я якого звертався) і пан Кібляр (який по логіці буде виконавцем запиту) вважають, що примітивна невідповідь на інформаційний запит приховає ще одну земельну оборудку — помиляються. Ще 6-го травня я звернувся з запитом. Сьогодні набрав відділ звернень, бо ж замість 5-ти днів, прочекав 15 (!!!). А там почув новий юридичний термін: "Ваш запит відхилений міським головою". Хотілося б нагадати чиновникам, що запит, то не заява, не звернення, не прохання і не клопотання. Це законна вимога надати публічну інформацію, яка не може бути відхилена. Це, до слова, не вперше коли міська рада затримує відповідь на запит, дає не повну відповідь, відмовляється відповідати на окремі питання чи надсилати документи. Так, це дуже сповільнює роботу журналістам, але панове посадовці — якщо вистачило розуму на дерибан, то може б його вистачило і на чесне виконання своїх обов'язків та законів? Якщо сьогодні відповідь на запит не отримаємо, звернемося до представника вповноваженого з прав людини з проханням притягти до адміністративної відповідальності Сергія Надала.

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (76)
  • Анонім
    Сумно, що є люди, яких влаштовують будови на кожному кроці і ціни на квартири в двічі-тричі вищі ніж в сусідніх містах. Багато таких квартир ви собі дозволите?) Чи "прийдеться вкрасти" щоб мати можливість в них пожити?)

    Але згідний з анонімом який захищає "полтійніка" - бо треба робити реальні речі а не розводити балачки на форумі. Не подобається стройка - пікет, вивіски на балконах, балончик-фарба-огорожа. Хто хоче поживитись що тае "місто розквітає" і "порядок" - поїдьте в Вінницю. Там давно господар керує і якби не зрусифікований менталітет - сам би туди жити звалив :)
  • Іра
    Треба  викликати 1+1 програму Гроші, бо скоро Надал продасть всі парки і сквери, вже й так мало де є гуляти із дітьми. Він не може ніяк зупинитись, все мало йому.
  • Ференц Алёна
    Не реагуйте на ботів надала!



    Микитюк Іра, Бовш Ярина, Довгалюк Ніна. В ВК ці сторінки створені в один і той самий день! Мене вони  забанили, бо я вже повідомила андіністраторів спільнот в ВК
  • Анонім
    Надала на палю, того злодюгу і брехуна!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній) 17:03 До 10 років позбавлення волі засуджено водія, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця аварії 16:30 В аваріях на Тернопільщині травмувалися двоє дітей 15:56 У Плотичі горить очерет — площа пожежі близько 3 гектарів 15:30 Діти-дітям. 140 пасок тернопільські пластуни передадуть у сімʼї до Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up