Чи виїдуть в четвер маршрутки - невідомо. Перевізники не прийшли на друге засідання транспортної комісії (пряма трансляція)

Чи виїдуть в четвер маршрутки - невідомо. Перевізники не прийшли на друге засідання транспортної комісії (пряма трансляція)
  • Друге за сьогодні (7 листопада - прим. ред) засідання, на якому повинні були вирішити, чи вийдуть завтра у рейси маршрутки і за яким тарифом розпочалось о 16.00 і тривало 45 хвилин.
  • Перевізники на нього не прийшли, а у начальник управління транспорту казав, що у них переговори із заправками. 
  • Комісія поставила питання про розірвання договорів із перевізниками. 

Як ми уже повідомляли, на ранковому засіданні перевізники, депутати, чиновники і активісти згоди не дійшли, тому перенесли перемовини на вечір. 

На друге засідання перевізники не прийшли, тому депутатська комісія поставила питання про розірвання договорів із ними. Обговорювали, чи зможе в такому випадку КП "Тернопільелектротранс" обслуговувати пасажирів так, щоб перекрити нестачу транспорту. 

Як зазначив начальник КП Андрій Мастюх, вони можуть закрити лише ті маршрути, де є тролейбусна лінія. Зараз на лінію виходить 90% тролейбусів - від 51 до 54 одиниці. 

- Ми не можемо випускати транспорт без регламентних робіт. Тобто певна кількість одиниць відходить, - каже Андрій Мастюх. - Ще у нас не вистачає водіїв. На цю кількість тролейбусів ми маємо мати мінімум 109 водіїв, а маємо 82. Якщо аналізувати вчорашній день (6 листопада - прим. ред), то ми перевезли 80 тисяч пасажирів. Це удвічі більше, ніж зазвичай. Але можу сказати, що 20 відсотків з них - необілечені пасажири. 

Ще раз транспортна комісія засідатиме о 9.30 в четвер, 8 листопада. Це буде спільне засідання з бюджетною комісією. 

До вашої уваги трансляція наживо.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (39)
  • Василь
    А мер лапшу вішати вміє https://youtu.be/k_Aaar8kjgk
  • Василь
    реальні власники автобусів:
    https://declarations.com.ua/declaration/nacp_317118fb-ebea-48f8-abe2-60c8529f7e23 https://declarations.com.ua/declaration/nacp_060393df-068d-4514-8252-575fc8141234
  • Ольга
    Нікому ті скотовозки не потрібні!!!
  • Люда
    Дайте ссилку на оголоження про пошуки водіїв. На work.ua немає нічого.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик 22:00 Випускний бал у Чорткові: дивіться фоторепортаж
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up