1 березня у Тернопільській міській територіальній громаді стартує двомісячник благоустрою.
Уже незабаром, в перший день весни, у Тернопільській міській територіальній громаді розпочнеться традиційний двомісячник благоустрою, який триватиме до 30 квітня. Основною метою проведення цьогорічної акції є максимальне озеленення та санітарна очистка території громади, повідомляє пресслужба міської ради.
Відповідно до затверджених виконавчим комітетом заходів, у цей період підприємства, які виконують роботи з утримання житлових будинків і прибудинкових територій, ОСББ, комунальні структури, суб’єкти господарювання та небайдужі жителі громади повинні долучитися до робіт з озеленення та санітарної очистки територій.
У випадку неналежного прибирання території, що належить до зони відповідальності певного ЖЕКу чи ОСББ, мешканці можуть звертатися в управління муніципальної інспекції або надсилати фото на Viber за номером +38 073 015 1481.
У міській раді звертаються до жителів Тернопільської міської територіальної громади з проханням долучатися до прибирання населених пунктів, а також контролювати якість прибирання відповідальними структурами.
Зазначимо, що торік під час двомісячника благоустрою в рамках акції «Тернопіль - найзеленіше місто», висадили понад 3000 дерев та кущів, повідомляла прес-служба міської ради. Висадження дерев у місті, як наголошує міський голова, відбувається не хаотично, а лише на визначених територіях, згідно із рекомендаціями управління ЖКГ та відповідно до «Концепції комплексного озеленення Тернополя».
Двомісячник благоустрою триватиме у Тернополі до кінця квітня.
Читайте також Більше 3000 дерев уже висадили у Тернополі в рамках акції «Тернопіль – найзеленіше місто»
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 38 від 20 вересня 2023
Читати номер
саша