У Тернополі завершується опалювальний сезон 2020/2021

У Тернополі завершується опалювальний сезон 2020/2021

У п’ятницю, 30 квітня (з 00:00 год.), на території Тернопільської міської територіальної громади завершується опалювальний сезон.

Подача теплоносія припиняється для житлових будинків, лікувальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів дошкільної освіти та інших споживачів теплової енергії громади, повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

Як пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал, буде припинено подачу теплоносія від котелень в усі установи та житлові будинки Тернопільської громади, зважаючи на зростання температури зовнішнього повітря. Адже, за прогнозами Українського гідрометцентру, впродовж трьох діб показники середньодобової температури повітря будуть вищі, ніж +8 градусів.

Нагадаємо, спочатку в міській раді вирішили, що 13 квітня в Тернополі завершиться опалювальний період для житлових будинків, лікувальних закладів, шкіл, дошкільних закладів та інших споживачів теплової енергії міста. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.
Проте з настанням похолодання, подачу тепла в Тернополі відновили, повноцінно — з 16 квітня.

Читайте також Передумали: опалення планують знову включити, а чи потрібно було відключати? (ОПИТУВАННЯ)
З травня тернополяни платитимуть по 9,90 за кубометр газу. Чому в нас висока ціна та як зекономити?
Готуйте баняки, або Чому гаряча вода стала розкішшю для тернополян. Чи буде вона влітку?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Читач00
    центральне опалення, то страшна річ, суми космічні, економити ніяк не модливо, а коли коли включать / виключать від кінцевих споживачів аж ніяк не залежить, якесь комунальне рабство для народу!
  • Марія Карпец
    Вже думаю пора а то ще ціле літо за опалення будемо платити тільки на комунальні і працюєм
    Алла Стерницька reply Марія Карпец
    Марія Карпец ви щасливі! бо волинь сидить в холоді і хворобами і всім керівникам наплювати на людей, бо в них всіх автономне опалення і свої маєтки де тепло.
  • СТУГНА П
    Давно пора . Замахали не можуть люди в хатах сведри вдіти . Як до підвалу йти на вулицю то в футболках виходять і їм не є холодно , а в хатах їм холодно . Садки вже давно утеплили і вікна поміняли для чого ще опалення продовжувати після 15 . 15 число бамкнуло все вентиля закрили і на тому край .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:30 У квартирі на Володимира Великого чоловік виявив мертву жінку та повідомив в поліцію. Його затримали 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною» 12:40 У Тернополі затримали закарпатця, якому студенти віддавали гроші за «сесію без проблем» 12:06 Скільки тернополяни готові витратити на приготування до Великодня: опитування play_circle_filled photo_camera 11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці 09:36 Класи ділитимуть на групи: що зміниться в школах з нового навчального року 09:00 Білецька громада зустрічає Героя: На щиті повертається Василь Шумський 08:00 Між Кременцем і Почаєвом перекривають дорогу через ремонт моста: схема об'їзду 22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up