Як учні та студенти зможуть отримати електронні квитки для проїзду

Як учні та студенти зможуть отримати електронні квитки для проїзду

Найближчим часом електронний квиток запровадять у всьому громадському транспорті міста. Як отримати пільгові електронні квитки для учнів та студентів, пояснив начальник управління транспорту Ігор Мединський.

- На виконкомі 26 квітня підтримали рішення, яке регламентує порядок видачі пільгових електронних проїзних квитків для учнів та студентів, - коментує начальник управління транспорту, комунікацій та звʼязку Ігор Мединський. - Мова йде про систему електронних квитків, які найближчим часом запровадять у весь громадський транспорт. 

Читайте також: В маршрутках автоматизовану систему оплати за проїзд ще не встановлюють

Пільгові квитки матимуть не лише пенсіонери та інші пасажири-пільговики, а й учні та студенти. Вони платитимуть 50% вартості від проїзду.

- Щоб учні та студенти отримали ці квитки, спершу всі директори та ректори мають організувати збір даних про кожного студента, - пояснює Ігор Мединський. - І потрібно заповнити анкету, яку розробив оператор електронних систем. І коли це все буде заповнено, оператор виготовить електронні квитки і ректори, директори роздадуть їх учням та студентам. 

Читайте такожЕлектронний проїзний квиток у тролейбусі: тарифи та правила користування

Якщо пенсіонери отримають електронні квитки за рахунок міського бюджету, тобто безкоштовно, то чи платитимуть студенти та учні за ці квитки - наразі невідомо.

Користуватись такими електронними квитками тернополяни зможуть тоді, коли у всьому громадському транспорті встановлять відповідне обладнання. Щоб придбати електронні квитки, тернополяни мають написати заяву в ЦПНАП. Але про це ще говорити рано, додає пан Мединський. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Як невідомо чи платитимуть учні чи студенти, коли  у школах організовували збори з цього питання і сказали оплатити 57грн на ТОВ "Системний зв'язок" за виготовлення картки учня і то терміново оплатити. Ото грошей збере системний зв'язок, якщо хотяби 50% учнів перерахують гроші.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up