В парку Шевченка Тернополяни помітили як на одному зі ставків плаває качка зі своїми малюками.
Містяни охоче фотографують маленьких каченят.
– Це не може не радувати, адже свідчить - ще нічого не втрачено і міську природу можна врятувати, — каже тернополянка Юлія. – Та і діткам моїм також цікаво спостерігати за каченятами, таке вони бачать вживу не кожного дня.
Тернополяни кажуть, що часто спостерігають на водоймах цих птахів і сподіваються, що вже з весни їх стане ще більше.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер