"Галичанка" пробилась до третього етапу Кубка України з волейболу

"Галичанка" пробилась до третього етапу Кубка України з волейболу
vc.khimik.com.ua

За підсумками другого етапу національного Кубка серед жінок тернополянки здобули дві перемоги та посіли друге місце у своїй підгрупі, що дало змогу пройти у наступний раунд.

Матчі другого етапу відбулися з 29 листопада до 1 грудня у Южному, що на Одещині. Суперницями "Галичанки-ТНЕУ-Гадз" були волейболістки місцевого "Хіміка", а також команди "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" та дніпровська "Аланта". Прогнозовано лідерами підгрупи стали представниці Суперліги – тернополянки та южненки.

У першій зустрічі наші волейболістки були сильнішими за географічних сусідок – "Львів'янку". Для перемоги "Галичанці" знадобилася мінімальна кількість партій – 3:0.

В очному протистоянні з "Хіміком" підопічні Віктора Туркули поступилися 3:1. А у заключній грі тернополянки переграли "Аланту" 3:1 та забезпечили собі путівку до третього етапу.

Нагадаємо, що у цьому раунді змагались 16 колективів, яких організатори поділили на чотири підгрупи. Далі пройшли по дві кращі команди. Відтак, потенційними опонентками "Галичанки" у третьому турі Кубка є: "Хімік", "Волинь" (Луцьк), ВК "Полтавчанка", "Білозгар" (Вінниця), "Університет" (Чернігів), "Орбіта" (Запоріжжя) та "Прометей" (Кам'янське).

За підсумками третього етапу визначать четвірку кращих команд, які й визначать володаря трофею та призерів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:55 10 матеріалів із сайту «20 хвилин», які ми опублікували 24 лютого 2022 року 21:00 Електрогазозварника з Тернополя Президент нагородив медаллю «За працю і звитягу» 20:00 Редакція «20 хвилин» стала партнером норвезького медіа в програмі Norwegian Partnerships Programme 19:05 Два тижні заливало квартиру на Валовій. Дах почали ремонтувати після втручання журналістів Від читача 17:17 На Тернопільщині видано 111 ветеранських грантів на власну справу 18:00 Двоє людей втратили майже по 100 тисяч — нові шахрайські схеми на Тернопільщині 17:30 Відійшов у засвіти фотохудожник і багаторічний працівник ЗУНУ Михайло Бенч 17:15 Реконструкція на вул. Коперника, 16 у Тернополі: факти замість припущень (пресслужба Смільського Володимира Ігоровича) 17:00 Четверта річниця вторгнення: у Тернополі молилися за Україну, її воїнів і Перемогу play_circle_filled 16:32 Обшуки через продаж кратому в закладі у центрі Тернополя: підозру отримав 60-річний чоловік 16:10 15 років тюрми за держзраду: Тернопільський суд виніс вирок бойовику «ДНР» 15:35 Керівник Чортківського водоканалу отримав почесне звання від Президента України 15:02 Водій, якого підозрюють у скоєнні аварії на Об’їзній, під вартою у лікарні. Що про нього дізналися? 14:18 Затримали «смотрящого за Тернополем»: обіцяв «вирішити питання» з ТЦК за тисячі доларів — деталі від поліції 13:40 Без татів залишилися п’ятеро дітей: що розповіли колеги про рятувальників, які загинули у ДТП 13:00 Відходь, я підірву міст разом із собою! Пам'яті Героя України Віталія Скакуна з Тернопільщини... 12:30 У центрі Тернополя 21-річний водій мопеда збив пішохода 12:01 Чотири роки повномасштабної війни: пригадуємо події, що за цей час відбулися на Тернопільщині photo_camera 11:25 У Тернополі молились за Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну photo_camera 10:40 Підтвердили загибель бойового медика зі Збаражчини Ігоря Яремуся
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up