Дев'ять нагород різного гатунку здобули вихованці тернопільських боксерських клубів під час відкритого Міжнародного турніру з боксу на призи "Чеченської діаспори".
Змагання відбулися з 1 до 3 листопада на київському стадіоні "Спартак", а участь у них взяли більше двох сотень боксерів з різних куточків України – загалом 27 команд.
Сім медалей у активі боксерів спортивного клубу "Пантера". Чемпіонами турніру стали Остап Бирчак, Максим Мідько, Микола Дукельський та Ілля Гуневіч. Другі місця посіли Олег Кузик та Денис Поважний, а третім став Олександр Смоляк. Спортсмени тренуються під керівництвом Івана Александрівського.
Золоту нагороду також отримав Артем Сорочан, який представляє спортклуб "Шкіряна Рукавичка" і тренується у Руслана Фірмана.
Ще одну срібну медаль виборов представник СК "Ринг" з Микулинецької ОТГ – Денис Падух.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер