Була справжнім професіоналом лікарської справи: у Тернополі померла лікар "швидкої" допомоги

Була справжнім професіоналом лікарської справи: у Тернополі померла лікар "швидкої" допомоги

Сорока Надія Євгенівна відійшла у вічність 27 травня, на 65 році життя, після тривалої й нерівної боротьби із важкою недугою.

Сумну звісткку сповістив обласний Центр ЕМД

"Колектив висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті лікаря екстреної медичної допомоги СОРОКИ Надії Євгенівни", йдеться у повідомленні.

"Увесь життєвий шлях п. Надії був тісно пов’язаний зі службою швидкої допомоги, нелегкій праці на якій вона присвятила усе своє життя. Мудра та розважлива, добра та безвідмовна, вона ніколи не стояла осторонь проблем тих, хто був поруч. Будучи справжнім професіоналом лікарської справи, у роботі щедро ділилася своїм досвідом, невтомно допомагала людям, завжди була відкритою до чужого болю, вражала добротою своєї душі та глибиною вродженої людяності… Низько схиляємо голову перед відходом у вічність цієї порядної й чесної людини. Розділяємо біль важкої втрати із сім’єю, рідними та друзями Надії Євгенівни та глибоко сумуємо з приводу її смерті. Світла пам’ять про цю чудову Людину завжди житиме в наших серцях", зазначили у дописі.

Редакція "20 хвилин" висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Читайте також: На 44-році життя відійшов у вічність відомий священник з Тернопільщини
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:50 Жінка з Тернопільщини віддала 130 тисяч через переписку в мережі з чоловіком східної національності 12:20 Від щоденних тренувань до п’єдесталу: тернопільські гімнастки знову серед найкращих на чемпіонаті 11:45 Наркотики на продаж, як чай: у Тернополі судитимуть сімох чоловіків 11:25 Новий стиль Тернополя: ви можете подати свої пропозиції щодо дизайн-коду міста Від читача 08:24 Яка максимальна сума ваучера у 2026 році? 10:50 На місці пожежі у Бережанах виявили мертвого чоловіка 10:08 На Чортківщині п'яний водій намагався дати поліцейським 500 доларів та отримав кримінальне провадження 09:35 У Чорткові з'явиться великий горіховий сад 09:00 Козівщина прощається із ветераном війни Богданом Стециною 08:00 Євро знову побив рекорд, долар теж зріс: курс на 21 квітня 22:00 У Кременецькому ботанічному саду квітують магнолії 21:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 20:03 Хотів закопати тіло, але не встиг. Що насправді сталося в Котузові, де чоловіка знайшли на подвір’ї 19:20 Опублікували відео з бодікамер патрульних у Києві: їм повідомили про підозру 19:00 З вулиці Новий Світ евакуювали покинутий «Опель» 18:00 Де у Тернополі впорядковують двори та ремонтують дороги і тротуари: адреси 17:00 Помер знаний науковець ТНПУ Петро Залюбовський 16:30 Опендатабот: Середня пенсія на Тернопільщині залишається найменшою в країні 16:21 Обкатка нової бензопили: як правильно підготувати інструмент до великих навантажень (на правах реклами) 16:00 Книжковий фестиваль відбудеться у школі №10
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up