У лікарнях Тернополя 238 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів підключені до апарату ШВЛ?

У лікарнях Тернополя 238 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів підключені до апарату ШВЛ?

Оперативна інформації Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом станом на 22 квітня.
 

У Тернополі від початку епідемії - 17802 випадків (14209 одужало, 261 летальних). У Тернополі за останню добу 125 нових випадків COVID-19. 71 людина у місті за добу – одужала.

У лікарнях Тернополя – 238 хворих на COVID-19.

Скільки хворих у кожній з міських лікарень?
 

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 78 хворих на COVID-19. 33 хворих - на кисневій підтримці через маску. 33 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 66 хворих з COVID-19. 47 хворих - на кисневій підтримці через маску, 29 – на кисневому концентраторі. 2 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 86 хворих на коронавірус. 58 хворих - на кисневому концентраторі, 20 хворих – на кисневій підтримці через маску. 2 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ. 1 людина у лікарні з підозрою.

У Тернопільській дитячій лікарні – 8 хворих на COVID-19 (7 дітей, 1 дорослий). 7 пацієнтів у лікарні з підозрою.

Читайте також: Знесилена йшла три кілометри на тест: жителька Скалата скаржиться на лікарку. Що відповіла медик?
 

Хворі на COVID, на самоізоляції ви або діти: як, кому і в якому розмірі оплатять лікарняний
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:07 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці Андрію Гринюці та Дмитру Скільському 11:30 Жителька Чортківщини втратила понад 60 тисяч гривень після спілкування з «працівником банку» 11:06 20 000 доларів за оформлення фіктивної непридатності до військової служби — судитимуть двох військовослужбовців 10:25 У Чортківському районі зіткнулися бус і легківка: є постраждалі Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 10:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 січня 09:50 10 мільйонів виділять на допомогу власникам квартир у знищеному ворожою атакою будинку на Стуса 09:35 Ожеледиця та обмежена видимість: попередження для водіїв на 28–30 січня 09:00 Підтвердили загибель Героїв з Тернопільщини Миколи Васильчука та Ігоря Худика 08:02 Запрошення на безоплатний скринінг здоров'я прийдуть українцям, які старші 40 років 22:07 Графіка вимкнень світла не буде. Кожен має самостійно шукати інформацію 22:00 У Тернополі відкрили відділення соціальної підтримки родин Героїв 21:00 Розвалився дах під вагою снігу в бережанському ліцеї 20:00 «Робота на генераторі» у чеку: чи планують підприємці Тернополя вводити додаткову оплату 19:00 У елітній новобудові на Торговиці замерзли вода і каналізація. Хто має вирішити проблему 18:10 На Харківщині росіяни вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Тернопіль: є поранені 17:20 Премія родичці: у Монастириськах оштрафували заступницю директора навчального закладу 16:50 Уже в суді справа щодо одного з учасників групи, яку підозрюють в переправці чоловіків за кордон 16:11 «Топить квартиру, а ні влада, ні комунальники не реагують», — каже мати військового photo_camera 15:37 Тернопільщина прощається з Героями 22-річним Петром Сковронським та 28 річний Василем Герою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up