У лікарнях Тернополя 80 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів перебуває на апараті ШВЛ та кисневому концентраторі

У лікарнях Тернополя 80 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів перебуває на апараті ШВЛ та кисневому концентраторі

Оперативні дані з лікарень Тернополя повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.
 

У Тернополі від початку епідемії – 19270 випадків (16979 одужало, 299 летальних). У Тернополі за останню добу 13 нових випадків COVID-19. 47 людей у місті за добу – одужало.

У лікарнях Тернополя – 80 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 30 хворих на COVID-19. 19 хворих - на кисневій підтримці через маску. 7 – на кисневому концентраторі. 1 пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 31 хворий з COVID-19. 13 хворих - на кисневій підтримці через маску, 14 – на кисневому концентраторі. 2 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 16 хворих на коронавірус. 8 хворих - на кисневому концентраторі, 3 хворих – на кисневій підтримці через маску.

У Тернопільській дитячій лікарні – 3 хворих на COVID-19 (2 дітей, 1 дорослий), ще 2 пацієнтів у лікарні з підозрою.

Читайте також: Як у Тернополі безкоштовно взяти концентратор у свого сімейного лікаря – інструкція від «20 хвилин»

Моя мама померла, бо їй не вистачило місця у реанімації? Донька звинувачує медиків у недбалості
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 9 грудня 22:09 Виявили ще два тіла зі Стуса: одне з них належить 4-річній Софійці 22:00 Мріяв стати юристом — став артилеристом: історія навідника гармати 21:00 Ювілейний JazzBez у Тернополі: колективи з п’яти країн, лекції та несподівані інструменти Від читача 15:35 Не дай шахраям доступ до свого номера: прості правила безпеки 20:00 Близько 6 тисяч дітей відвідали благодійні театралізовані ранки до Дня Миколая 19:03 Скільки коштують зарядні станції та павербанки у Тернополі та як змінилися ціни photo_camera 18:30 Якою буде погода на Тернопільщині 9-11 грудня 18:05 GANNA з концертом у Тернополі: мікс автентики та електро 17:39 Тернопільщина більшу частину доби у темряві, а місць для тепла й підзарядки досі немає 17:25 Трьох тернополян спіймали із «закладками» у Петрикові — поліція 16:35 На будівництві у Тернополі загинув чоловік 16:00 Уряд тимчасово пришвидшує процедуру бронювання для бізнесу 15:10 У пожежі на Тернопільщині загинув 51-річний чоловік 14:35 Уряд удосконалив автоматичне продовження відстрочок для тих, хто здійснює опіку чи догляд 14:00 У Довжанці легківка зіткнулася з бусом. Є постраждалі 13:30 Жінка з 4-річною дитиною постраждали в аварії на Кременеччині 13:11 Чи буде вода, коли тривалий час у Тернополі немає електрики? 12:35 На вулиці Василя Стуса розбирають будинок, у який влучила російська ракета photo_camera 12:20 В аварії на Дружбі постраждала дівчина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up