У лікарнях Тернополя побільшало хворих на коронавірус. Є і дитина

У лікарнях Тернополя побільшало хворих на коронавірус. Є і дитина

Загалом у лікарнях Тернополя – 20 хворих на COVID-19. 14 з них – тернополяни.

Оперативні дані станом на 10:00 12 червня повідомляє Тернопільський міський штаб.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 12 червня перебуває 19 хворих на коронавірус. 14 з них – тернополяни. Ще 6 людей у лікарні - із підозрою на COVID-19.

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 12 червня одна дитина з підтвердженим COVID-19. 2 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Відео дня

Станом на 10 годину 12 червня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації перебуває 3 тернополян.

Читайте також Запросили 55 осіб, з них тепер 37 хворих: ювілей у Баворові став причиною спалаху COVID-19

Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 196 людей. 92 тернополян одужало.

До слова, 10 червня в лікарнях Тернополя було 12 хворих на COVID-19. 8 з них – тернополяни.

Медики закликають тернополян дотримуватися вимог карантину і не наражати себе на небезпеку.

Нагадаємо, днями на Тернопільщині зафіксували другий спалах коронавірусної інфекції - в Тернопільському районі.

Читайте також Ювілей з присмаком «корони»: після святкування понад 30 людей хворі. Поблизу Тернополя посилили карантин
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ігор Ігорович
    Армія ботів і тролів ви де.?!
    Розказуйте людям про всесвітнію змову.що це все брехня .
    Давайте нові теорії, здогадки ,без ніяких доказів просто такий пук в письмовій формі.
  • Оксана
    Жріть часник і пийте гарячу каву і буде все ОК!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній) 17:03 До 10 років позбавлення волі засуджено водія, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця аварії 16:30 В аваріях на Тернопільщині травмувалися двоє дітей 15:56 У Плотичі горить очерет — площа пожежі близько 3 гектарів 15:30 Діти-дітям. 140 пасок тернопільські пластуни передадуть у сімʼї до Великодня 14:25 Україна повернула тіла ще 909 загиблих військових 14:15 У храмах Тернополя провели обряди винесення Плащаниці: дивіться фото photo_camera 14:01 У вчиненні двох сексуальних злочинів у Тернополі підозрюють 20-річного чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up