У Тернополі станом на 10.00 5 травня +7 хворих на COVID-19. Загалом у місті 81 випадок.
- COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у 3 медичних працівників Тернопільського обласного онкологічного диспансеру.
- Коронавірус також підтвердили у мами та дитини, які перебували у Тернопільській міській дитячій лікарні з підозрою.
- COVID-19 підтвердили у 2 тернополян, які контактували з хворими на коронавірус.
У лікарнях Тернополя – 21 хворий на COVID-19.
- У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 5 травня перебуває 16 хворих на коронавірус, 11 з них – тернополяни. Ще 4 людини у лікарні - із підозрою на COVID-19. Один з них – житель Тернополя. Стан пацієнтів середньо-важкий, підключених до апаратів ШМЛ – немає.
- У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 5 травня - 5 пацієнтів (3 дитини і 2 дорослих) з підтвердженим COVID-19, двоє з них – тернополяни. Ще 2 пацієнтів - у лікарні із підозрами на коронавірус (1 дитина, 1 мама). Стан пацієнтів - середньо-важкий, підключених до апаратів ШВЛ немає.
- Станом на 10 годину 5 травня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації перебуває 8 тернополян.
Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 81 випадок COVID-19 серед тернополян. 12 жителів Тернополя одужали.
172 людей з COVID-19 на Тернопільщині одужали:
Монастириський район – 89
Чортківський район – 14
Тернопіль – 12
Козівський район - 9
Заліщицький район –15
Шумський район – 9
Кременецький район – 4
Борщівський район – 5
Бучацький район – 3
Тернопільський район – 3
Підгаєцький район – 2
Гусятинський район – 2
Збаразький район -2
Зборівський район -1
Теребовлянський район – 1
Бережанський район – 1
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Голова Надал відповів на це: "Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата. Та, силами бюджету міста ми змогли зробити доплату медикам, що боряться з covid-19".
Після того, як я висловив свій коментар з такої ситуації, С.Надал видалив його, а мене на своїй сторінці боягузливо і підло заблокував. Тому повторю свої слова тут, ти більше що вони стосуються медиків. Ось він:
<< Не треба розраховувати на довірливих тернополян (хоча таких – маса, але не всі). “Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата.” --- а якщо погоджуєтеся, то це було обов’язково і конче необхідно? Придбати катер для екобезпеки на ставі (650 тис.), gps трекери з понижаючими стабілізаторами і замінити обшивку на теплоході (781 тис.) і т.д.?
Звичайно, при таких витратах місцевого самоврядування у час епідемії людям, які були в зоні ризику і ризикували своїм здоров’ям, навіть по мінімуму не буде доплати. Хоча це гроші, у т.ч. числі і їх, як платників податків. Зате для самореклами звернутися до уряду і депутатів за 5 тисячами грн, на що останні при таких розмірах вищеназваних розходів очікувано показали дулю. А катера особливо не вистачає медикам і тим, хто втратив роботу через карантин. Покататися.>>
https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/38715.html?fbclid=IwAR2BuCrAICNo2rZ9FKuXlfZo-Q-oSwBhuHoI6sZtPKEActxg2CMtdJVuiIU
Голова Надал відповів на це: "Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата. Та, силами бюджету міста ми змогли зробити доплату медикам, що боряться з covid-19".
Після того, як я висловив свій коментар з такої ситуації, С.Надал видалив його, а мене на своїй сторінці боягузливо і підло заблокував. Тому повторю свої слова тут, ти більше що вони стосуються медиків. Ось він:
<< Не треба розраховувати на довірливих тернополян (хоча таких – маса, але не всі). “Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата.” --- а якщо погоджуєтеся, то це було обов’язково і конче необхідно? Придбати катер для екобезпеки на ставі (650 тис.), gps трекери з понижаючими стабілізаторами і замінити обшивку на теплоході (781 тис.) і т.д.?
Звичайно, при таких витратах місцевого самоврядування у час епідемії людям, які були в зоні ризику і ризикували своїм здоров’ям, навіть по мінімуму не буде доплати. Хоча це гроші, у т.ч. числі і їх, як платників податків. Зате для самореклами звернутися до уряду і депутатів за 5 тисячами грн, на що останні при таких розмірах вищеназваних розходів очікувано показали дулю. А катера особливо не вистачає медикам і тим, хто втратив роботу через карантин. Покататися.>>
https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/38715.html?fbclid=IwAR2BuCrAICNo2rZ9FKuXlfZo-Q-oSwBhuHoI6sZtPKEActxg2CMtdJVuiIU