У Тернополі +7 нових випадків Covid-19 за добу: серед них 3 медпрацівників онкодиспансеру

У Тернополі +7 нових випадків Covid-19 за добу: серед них 3 медпрацівників онкодиспансеру

У Тернополі станом на 10.00 5 травня +7 хворих на COVID-19. Загалом у місті 81 випадок.
 

  • COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у 3 медичних працівників Тернопільського обласного онкологічного диспансеру.
  • Коронавірус також підтвердили у мами та дитини, які перебували у Тернопільській міській дитячій лікарні з підозрою.
  •  COVID-19 підтвердили у 2 тернополян, які контактували з хворими на коронавірус.

 

У лікарнях Тернополя – 21 хворий на COVID-19.

  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 5 травня перебуває 16 хворих на коронавірус, 11 з них – тернополяни. Ще 4 людини у лікарні - із підозрою на COVID-19. Один з них – житель Тернополя. Стан пацієнтів середньо-важкий, підключених до апаратів ШМЛ – немає.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 5 травня - 5 пацієнтів (3 дитини і 2 дорослих) з підтвердженим COVID-19, двоє з них – тернополяни. Ще 2 пацієнтів - у лікарні із підозрами на коронавірус (1 дитина, 1 мама). Стан пацієнтів - середньо-важкий, підключених до апаратів ШВЛ немає.
  • Станом на 10 годину 5 травня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації перебуває 8 тернополян.

 Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 81 випадок COVID-19 серед тернополян. 12 жителів Тернополя одужали.

172 людей з COVID-19 на Тернопільщині одужали:

Монастириський район – 89
Чортківський район – 14
Тернопіль – 12
Козівський район - 9
Заліщицький район –15
Шумський район – 9
Кременецький район – 4
Борщівський район – 5
Бучацький район – 3
Тернопільський район – 3
Підгаєцький район – 2
Гусятинський район – 2
Збаразький район -2
Зборівський район -1
Теребовлянський район – 1
Бережанський район – 1 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Андрій Бойчук
    Вчора на сторінці міського мера тернопільська медсестра Тетяна Казімирович висловила свою образу під текстом С.Надала "303 МЕДИКИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ХВОРИМИ НА КОРОНАВІРУС, ОТРИМАЛИ ДОПЛАТИ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ", що вона, як і де-які інші мед.працівники "навіть по мінімуму незаслужили доплати": "Я працювала в той час коли інші лежали на дивані і замовляли продукти в дім. Я небачила своїх дітей місяць бо просто боялась за них. І кожен день знаходилась в зоні ризику. Я не вимагаю премію ,а просто хочу щоб влада чи то міста, чи держави врешті решт достойно оцінила роботу медиків які постоянно ризикують своїм здоровям".

    Голова Надал відповів на це: "Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата. Та, силами бюджету міста ми змогли зробити доплату медикам, що боряться з covid-19".

    Після того, як я висловив свій коментар з такої ситуації, С.Надал видалив його, а мене на своїй сторінці боягузливо і підло заблокував. Тому повторю свої слова тут, ти більше що вони стосуються медиків. Ось він:

    << Не треба розраховувати на довірливих тернополян (хоча таких – маса, але не всі). “Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата.” --- а якщо погоджуєтеся, то це було обов’язково і конче необхідно? Придбати катер для екобезпеки на ставі (650 тис.), gps трекери з понижаючими стабілізаторами і замінити обшивку на теплоході (781 тис.) і т.д.?

    Звичайно, при таких витратах місцевого самоврядування у час епідемії людям, які були в зоні ризику і ризикували своїм здоров’ям, навіть по мінімуму не буде доплати. Хоча це гроші, у т.ч. числі і їх, як платників податків. Зате для самореклами  звернутися до уряду і депутатів за 5 тисячами грн, на що останні при таких розмірах вищеназваних розходів очікувано показали дулю. А катера особливо не вистачає медикам і тим, хто втратив роботу через карантин. Покататися.>>

    https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/38715.html?fbclid=IwAR2BuCrAICNo2rZ9FKuXlfZo-Q-oSwBhuHoI6sZtPKEActxg2CMtdJVuiIU
  • Собко Василь
    Вчора на сторінці міського мера тернопільська медсестра Тетяна Казімирович висловила свою образу під текстом С.Надала "303 МЕДИКИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ХВОРИМИ НА КОРОНАВІРУС, ОТРИМАЛИ ДОПЛАТИ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ", що вона, як і де-які інші мед.працівники "навіть по мінімуму незаслужили доплати": "Я працювала в той час коли інші лежали на дивані і замовляли продукти в дім. Я небачила своїх дітей місяць бо просто боялась за них. І кожен день знаходилась в зоні ризику. Я не вимагаю премію ,а просто хочу щоб влада чи то міста, чи держави врешті решт достойно оцінила роботу медиків які постоянно ризикують своїм здоровям".
    Голова Надал відповів на це: "Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата. Та, силами бюджету міста ми змогли зробити доплату медикам, що боряться з covid-19".
    Після того, як я висловив свій коментар з такої ситуації, С.Надал видалив його, а мене на своїй сторінці боягузливо і підло заблокував. Тому повторю свої слова тут, ти більше що вони стосуються медиків. Ось він:
    << Не треба розраховувати на довірливих тернополян (хоча таких – маса, але не всі). “Абсолютно погоджуюсь, що має бути доплата.” --- а якщо погоджуєтеся, то це було обов’язково і конче необхідно? Придбати катер для екобезпеки на ставі (650 тис.), gps трекери з понижаючими стабілізаторами і замінити обшивку на теплоході (781 тис.) і т.д.?
    Звичайно, при таких витратах місцевого самоврядування у час епідемії людям, які були в зоні ризику і ризикували своїм здоров’ям, навіть по мінімуму не буде доплати. Хоча це гроші, у т.ч. числі і їх, як платників податків. Зате для самореклами  звернутися до уряду і депутатів за 5 тисячами грн, на що останні при таких розмірах вищеназваних розходів очікувано показали дулю. А катера особливо не вистачає медикам і тим, хто втратив роботу через карантин. Покататися.>>
    https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/38715.html?fbclid=IwAR2BuCrAICNo2rZ9FKuXlfZo-Q-oSwBhuHoI6sZtPKEActxg2CMtdJVuiIU
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up