«Ніж і телефони були на місці. І це бачили десятки людей» - деталі убивства Іринки Мукоїди

«Ніж і телефони були на місці. І це бачили десятки людей» - деталі убивства Іринки Мукоїди

Олександр Богомол прокоментував заяви захисників Василя Гнатюка щодо ножа, яким убили випускницю, та телефонів – жертви і обвинуваченого у її вбивстві

Василю Гнатюку поліція готова надати копії 9-ти (!) томів матеріалів справи, запевнив начальник Головного управління Нацполіції в області Олександр Богомол. Також очільник тернопільської поліції прокоментував закиди захисників Василя Гнатюка про те, що ніж на місце події нібито підкинули. І про те, що телефони і вбитої дівчинки, і Василя нібито були в іншому місці.  

Нагадаємо, тіло 17-річної випускниці Іринки Мукоїди зі слідами насильницької смерті виявили 26 червня у Вишнівці Збаразького району.  Дівчинка поверталась зі святкування Дня молоді, яке гучно відзначали у рідному містечку. Розслідування резонансного злочину тривало півроку, було проведено ряд різних експертиз.

- Проводився огляд місця події, - розповів Олександр Богомол. - Один криміналіст оглядав предмет, інший - знімав на відео. Один криміналіст взяв ніж – його вже описував слідчий. Інший повів камерою – ножа на землі не було. «Навіщо ти підняв – я ще не встиг зафіксувати це на відео», - запитав той, що знімав. Це був технічний момент, який не мав би бути. Люди неправильно оглядали місце події. Але це не впливає на ситуацію! Адже і ніж, і телефон були біля жертви – і це бачили десятки людей. Є й фото людей (перехожих – прим. авт.), які бачили ніж і фотографували його.

Експертиза підтверджує, що саме цим ножем жертві було нанесено смертельне ушкодження, каже очільник поліції. І саме на цьому ножі було виявлено ДНК як жертви, так і підозрюваного.

Захисники Василя Гнатюка запевняють, що телефон Іринки вмикали в іншому місці. І телефон Василя також був в іншому місці в приблизний час убивства.

- Ми отримали всю інформацію від операторів мобільного зв’язку, - каже Олександр Богомол. - По всіх телефонах. З прив’язкою до всіх базових станцій. Ця інформація була отримана законним шляхом на початку, потім була оперативна інформація, - ми маємо законний механізм, потім від операторів мобільного зв’язку ми отримали офіційну інформацію в електронному вигляді. Такі ж дані отримали і захисники. В слідства і обвинувачення немає сумнівів щодо місця знаходження телефонів. Більше тут нема про що говорити.

Захисники Василя заявляли, що їхній підзахисний просить слідчих надати копії матеріалів справи. А це 9 томів. Чи є у поліції технічна можливість і чи вистачить паперу,  – ми поцікавились у Олександра Богомола.

- Поліція закупила достатньо паперу, аби забезпечити кримінально-процесуальний процес, - запевнив він.

Нагадаємо, Василя Гнатюка судитиме суд присяжних. Захисники обвинуваченого у вбивстві Ірини Мукоїди наполягатимуть, щоб засідання були відкритими.

Василь вже підписав обвинувальний акт, але просить слідчого надати йому для ознайомлення копії матеріалів справи – а це 9 (!) томів.

Тим часом мати Іринки шукає захисника, бо її клянуть і ображають родичі Василя. А ще суди навіть не почались.

7 лютого в міськрайсуді відбудеться підготовче засідання у справі вбивства випускниці Іринки Мукоїди. 

У четвер, 21 грудня працівники поліції направили до суду обвинувальний акт за ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство, поєднане з насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, та ст. 153 ККУ - задоволення статевої пристрасті неприродним способом, що спричинило особливо тяжкі наслідки. Слідчі обласного управління нацполіції кажуть, що зібрали достатню доказову базу провини неповнолітнього жителя Збаражчини 16-річного Василя Гнатюка, причетного до смерті юної мешканки селища Вишнівець. Досудове розслідування, розпочате за статтею 115 ККУ, завершено. Наразі Василь за гратами і перебуватиме там до березня.

Читайте також: Василя Гнатюка судитимуть і за вбивство, і за зґвалтування в неприродній спосіб

 З’явилися нові докази у справі вбивства Ірини Мукоїди 
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Ігор
    Схоже що та справа білими нитками шита
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up