Мирослава КАРМЕЛЮК
Мирослава КАРМЕЛЮК - Всі Статті (1812)

Всеукраїнський мітинг валютних позичальників буде біля Нацбанку в Києві 15 травня о 14 год. Тернополяни разом із колегами по нещастю будуть добиватися перегляду умов їхніх валютних кредитів. Запрошують приєднатися на мітинг усіх бажаючих.

Зміни до бюджету міста прийняли депутати на сесії міськради 25 квітня.

Заступники мера, судячи з їхніх декларацій, мало не бомжі і ходять пішки. У них немає квартир, землі та авто. Хоча у минулорічних деклараціях згадки про майно були.

Наповнити порожній бюджет країни новий уряд взявся украй непопулярними заходами: скороченням і обмеженням цілого ряду виплат і підняттям цін. Ряд новацій вступили в дію з 1 квітня.

Кандидати в президенти України-2014 р. - мало не найбідніші люди в країні: живуть на одну зарплату, майно - позичене. Це - якщо вірити їхнім деклараціям про доходи за рік. "RIA плюс" проаналізувала декларації кандидатів.

Гривня 11 квітня побила свій черговий антирекорд. Так купити долар вранці можна було за 13,20 грн/дол., а євро – 18,80 грн/євро. Проте посадовці заспокоюють, що скоро буде легше. Мовляв, після видачі МВФ кредиту гривня зміцніє.

Туристичний сезон у Криму – на межі зриву. Як альтернативу тернополянам пропонують Південь України, а ще Болгарію, Грецію, Чорногорію і Туреччину.

Тернополян, як і жителів інших областей України, активно закликають ігнорувати російські товари. Усе більше людей долучається до цієї акції. А на днях людей закликали до бойкоту і білоруських та вірменських товарів.

Прем’єра комедії "Народний депутат" була в Тернополі ввечері 27 березня. Нову виставу показали якраз до професійного свята служителів Мельпомени. Побачити її можна буде також 29-30 березня 2, 6 і 23 квітня. Початок – о 19.00. Квитки – 15-35 грн

До Міжнародного дня театру, який відзначають 27 березня, тернополянам представили нову комедію - "Народний депутат".

keyboard_arrow_up