Олег Гулько з Заліщиків загинув на Сході (ОНОВЛЕНЕ)

Олег Гулько з Заліщиків загинув на Сході (ОНОВЛЕНЕ)
Боєць Олег Гулько із Заліщиків Тернопільської області загинув 7 липня у Антитерористичній операції на Сході. Чоловік служив у батальйоні "Айдар". Страшну звістку про смерть земляка рідним повідомили друзі, разом з якими служив Олег.

- Він був у Самообороні Майдану, а потім поїхав на Схід захищати Україну, - розповідає перший заступник голови Заліщицької райадміністрації Роман Краснюк.  – Зараз ми займаємося перевезенням тіла героя додому.

Автобус з тілом покійного у супроводі чотирьох хлопців-військових уже виїхав до Києва, продовжує пан Краснюк. Там сьогодні, 8 липня, в Українському домі з Олегом прощатимуться друзі-майданівці. Звідти автобус має вирушити на Тернопільщину. За попередніми даними, в Тернополі "вантаж-200" має бути 9 липня зранку.

- Плануємо, що по дорозі додому, приміром у Теребовлі, Тернополі, можна буде попрощатися з героєм, який віддав життя за Україну. А священики відправлять панахиди, - каже пан Краснюк. – Але наразі остаточно сказати, як і коли це все відбудеться, ми не можемо. Адже дорога - далека, а надворі спека. Тож тіло намагатимуться якнайшвидше привезти до рідного міста.

Коли будуть прощатися з Олегом Гульком, ми повідомимо згодом. 

До речі, обладміністрація вже оголосила про Дні жалоби 8 і 9 липня у зв'язку з загибеллю Героя в АТО.

Коментарі (11)
  • Anonymous
    А ты типа,"моя хата скраю..." ? Нормально????!
  • Anonymous
    ВІн життя за нас віддав! Щоб ми вільно жили!
  • Anonymous
    урод він пішов я так думаю не даунбасовці захищати а захищати територію України
  • Anonymous
    "Вантаж 200" – так в Афганістані маркували транспортування загиблих радянських солдатів, яких повертали в цинкових трунах в СРСР до місця їх поховання. Згодом термін "двохсотий" почали використовувати в широкому розумінні – той хто загинув.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева: історія сімейної майстерні «Зріз та гілка» play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяну Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії 14:00 У Скалі-Подільській водій ВАЗ збив велосипедистку 13:20 Нетверезі водії електросамокатів — серед лідерів порушень у Тернополі за вихідні 12:40 Відійшла у вічність заступниця директора Тернопільської школи №27 Ярослава Собко 12:20 У Вишнівці водійка наїхала на двох дітей: 5-річного хлопчика доправили до лікарні 11:40 Руслан Заброцький знову став директором Тернопільської школи №18 11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up