Сімейне Свято з RIAплюс

  Перемогу у конкурсі «З «RIA плюс» роками» та приз - 3000 гривень за найстарішу газету отримав тернополянин Ігор Доля.  Чоловік приніс у редакцію  примірник «RIA плюс» №1 від 28 січня 1999 року.

 Суперприз під час розіграшу подарунків між передплатниками на «Сімейно-спортивному святі з RIA»  - путівку на двох в Будапешт від туристичної агенції "Адріатік Тревел" виграла тернопільська пенсіонерка Тетяна Головата. Жінка каже, що можливо у подорож відправить двох своїх  внучок.

Придумували яскраві прикметники про морозиво, малювали крейдою улюблену газету RIA плюс, показували свої таланти, вчилися танцювати зумбу, а ще бігали в естафетах і вчилися фехтуванню діти під час дитячого свята в парку Шевченка.  

Близько півсотні призів розіграли серед передплатників газети "RIA плюс" на спортивному фестивалі "Рухаємо Тернопіль" в неділю, 29 травня. Головні призи - велосипед,  путівка в табір "Артек" та сертифікат на вікенд в Буковелі.

Фотографувалися з улюбленими героями мультфільмів, змагалися в конкурсі малюнків на асфальті, навчалися на майстер-класах маленькі тернополяни на Дитячому святі в парку Шевченка на острівці Чайка. На дитячому святі - море призів: переможцям та учасникам конкурсу малюнків, учасникам майстер-класів. А о 17.30 - розіграш призів за лотерейними номерками  

До вечора 29 травня на тернополян чекають показові виступи, майстер-класи, турніри.

Дощ не завадив подолати дистанцію в 1,9 км учасникам забігу "Рухаємо Тернопіль".

Перша наймасштабніша у Тернополі соціально-громадська кампанія від RIA та Тернопільської міської ради уже розпочалась. Наразі охочі взяти участь у забігу можуть зареєструватись на Тетаральному майдані, підійшовши до волонтерів заходу. Реєстрація триватиме до 14.00-14.15.   

Відтепер у рамках проекту від Медіа Корпорації RIA та Тернопільської міської ради "Рухаємо Тернопіль", на сайті "20 хвилин" щодня публікуватимемо цікаві історії про спортсменів та тернополян, які займаються спортом для себе. А також поради від тренерів і дієтологів  

keyboard_arrow_up