Автобусний маршрут №37 у Тернополі з тестового режиму переведуть на постійний

Автобусний маршрут №37 у Тернополі з тестового режиму переведуть на постійний

У Тернополі відбудеться конкурс з визначення перевізника для роботи на автобусному маршруті №37 «Овочевий ринок – «Східний масив».

Із грудня 2020 року у Тернополі в тестовому режимі працює автобусний маршрут №37 «Овочевий ринок – «Східний масив», повідомляє пресслужба міської ради.

Оскільки даний маршрут громадського транспорту є затребуваним і популярним серед пасажирів, тепер необхідно включити його у транспортну мережу міста на постійній основі та визначити перевізника на даному маршруті.

Для цього на виконавчому комітеті було прийнято рішення про проведення конкурсу і затвердження об’єкта конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №37. Конкурс буде оголошено найближчим часом.

Нагадаємо, маршрут №37 «Овочевий ринок – «Східний» масив» проходить вулицями: Митрополита Шептицького – Живова — Князя Острозького – Пирогова – Гоголя – Руська - Степана Бандери – Слівенська - Лесі Українки – Протасевича — Степана Бандери – Руська — Князя Острозького - Митрополита Шептицького з усіма зупинками на шляху проходження.

Читайте також Діти мерзнуть і спізнюються. Кого насправді возять у шкільних тролейбусах Тернополя – ми перевірили
"Маму з візком і малими дітьми лишили на морозі", – тернополяни скаржаться на роботу транспорту. Як діяти?
Тернопіль закупить ще 15 низькопідлогових автобусів
Увага! З 1 лютого змінюється розклад руху автобусного маршруту №21
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:34 «Усміхнений, позитивний, завжди в колі друзів». Прощаються з п’ятикласником, який загинув у аварії 11:15 Смертельна аварія на об'їзній Кременця: загинув 88-річний водій, постраждала пасажирка 10:45 Понад 10 мільйонів гривень віддала шахраям пенсіонерка з Великих Гаїв, повіривши в історію про «зраду» 10:12 Водіїв, яких позбавили посвідчення за алкоголь, знову зупинили нетверезими — тепер на електросамокатах Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 09:37 У парку Нацвідродження проводять обробку від кліщів: радять утримуватись від прогулянок 09:00 На війні загинув Герой з Хоростківської громади Василь Гаврилюк 08:00 В Україні спростили процедуру оформлення майна на дитину 22:02 У Тернополі перехожий кинувся рятувати жінку, яка раптово втратила свідомість, ще до приїзду швидкої 21:00 Тернопільський мистецький коледж збирає кошти на модернізацію нового корпусу: організовують музичний вечір 20:00 Пережив понад 100 операцій і створює авторські вироби з металу: історія захисника Олександра Безверхнього play_circle_filled 19:00 Будівельно-монтажні роботи на завершальному етапі: що вже зробили у будинках для ВПО в Тернополі 17:56 Смерть чоловіка у Тернопільському ТЦК: що відомо про загиблого та що знайшли під час обшуку в його квартирі 17:20 На Сахарова 26 травня буде обмежений рух транспорту 16:50 На Торговиці відновили рух після ремонту дороги 16:10 За побиття цивільних одному службовцю ТЦК дали умовно, а інший відбувся штрафом 15:45 У Кременці рятувальники після аварії деблокували жінку з авто 15:05 У Тернополі за два дні зупинили 11 водіїв із ознаками сп’яніння 14:34 Дві котельні в Тернополі зупиняють на ремонт з 25 травня 13:45 У рідному селі Настасів зустріли двох братів-Героїв, які повернулись з ворожого полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up