Контролери запрацювали. У маршрутці №19 перевіряли квитки пасажирів

Контролери запрацювали. У маршрутці №19 перевіряли квитки пасажирів

Контролерів у маршрутці № 19 бачила журналіст «20 хвилин» 26 січня. Чоловіків було двоє. Коли зайшли у автобус, представилися.

Один з контролерів сів біля водія, дав йому підписати якийсь документ. Другий  пішов по салону перевіряти квитки. Вони були  у кількох пасажирів, проте контролери наразі нікого не штрафували. Лише сказали, хто не має квитків обов’язково взяти їх у водія. Також наголосили, що квиток повинен бути валідований, а не старого зразка. Контролери проїхали зупинку і вийшли.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Aro у Тернополі на Automoto.ua.

Як повідомляли раніше у міськраді, пасажирів без квитків штрафуватимуть контролери. Вони мали запрацювати ще з 15 січня і в маршрутках, і в тролейбусах, проте досі їх ніхто ще не зустрічав.

Пасажирів без квитків оштрафують у 20-ти кратному розмірі від вартості проїзду. В маршрутці – 80 грн. Така ж система контролю працюватиме і в тролейбусах. Там штраф за відсутність квитка – 60 грн. Нагадаємо, пасажири маршруток, які розраховуються готівкою, скаржаться, що водії не видають їм квитків. Або видають не валідований, а звичайний, на якому вказано, що ціна за проїзд 5 грн. 

А ви вже бачили контролерів у транспорті? Когось оштрафували?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (29)
  • Anonymous
    Контролер має пред*явити жетон, посвідчення і маршрутний лист, який він повинен відмітити у водія. Тоді це є контролер. В іншому випадку то аферист.
  • Rimasevski Olekcandr
    Студент! Не дай себе на@бати. Згідно Законодавства України  - не плутати з уркаїнсько-тернопільськими панятіямі від "полтінніка"  - наявність в пасажира студентського квитка не потребує ніякого іншого пластику чи папірця для підтвердження права на пільговий проїзд. Разом з тим, згідно Законодавства України, студентський квиток має бути  електронним, з функцією, зокрема, "електронного проїзного квитка"..... - див. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z2245-13, а також вікі: https://uk.wikipedia.org/wiki/Студентський_квиток "Електронний студентський видається студенту після вступу до ВНЗ чи ПТУ на весь період навчання... Продовження здійснюється в системі «Арм Реєстрація Студента» або через автоматизовану систему «ВНЗ»[4]. Можливості електронного студентського квитка[4]: Платіжний інструмент. Студентський квиток виконує функцію банківської карти, за допомогою якої можна зняти гроші в банкоматах, які підтримують НСМЕП, а також сплачувати покупки. Обмеження доступу сторонніх осіб до навчальних закладів та гуртожитків студмістечка. За допомогою електронного студентського квитка здійснюється доступ в корпуси ВНЗ та гуртожиток, в якому проживає студент. Надання пільг. Електронний квиток ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЯК ПРОЇЗНИЙ ДОКУМЕНТ, що надає студенту право НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД У МІСЬКОМУ пасажирському, залізничному транспорті, міжміських автобусах, а також у метрополітені... ХТО ВИГОТОВЯЄ - НЕ ВАСИЛЬКІВ! Виготовляє електронні студентські квитки Державний центр прикладних інформаційних технологій МОН разом з Науково-дослідним інститутом прикладних інформаційних технологій Кібернетичного центру Національної академії наук України на основі сучасних технологій державної системи «ІВС Освіта»[3]." Май на увазі, що наразі в Україні відсутній нормативно-правовий акт, яким встановлена форма "електронного квитка - проїзного документа встановленої форми". Це означає, що пластик "соціальна карта тернополянина" лише пластик, а твій студентський - справжній електронний квиток з вбудованою функцією електронного проїзного документа. #тернополянинебидло Крапка

    Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Vid-Chytachiv/student-nemae-karti-ternopolyanina-ne-dayut-yihati-po-studentskomu---n-10669133.html
  • Марія Зазуля
    Сьогодні їхала 20 та 16 ,в обидвох видали квитки з валідатора і без прохання.Мені цікаво,а що всі будуть коментувати 1-го лютого ,якщо реально не буде чим добратися на роботу.Ок,пішки дійти можна.Але які тоді ті люди на роботі????коли ще не відійшов ,а вже потрібно включатися в робочий процес.
  • Rimasevski Olekcandr
    ПАПІРЕЦЬ "ВАЛІДОВАНИЙ" Є ПАПІРЦЕМ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ УЧАСТЬ В ЛОХОТРОНІ. Він не вписуєьтся в чинне законодавство, не підтверджує користування автомобільним транспортом в Україні. Див. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0361-99

    МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ НАКАЗ 25.05.2006  N 503 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 вересня 2006 р. за N 1065/12939 НАКАЗУЮ:

        1. Затвердити:

        1.1. Типові форми квитків на проїзд  пасажирів  на  маршрутах

    загального користування:

        1.1.4 міських - тип  МА-I,  тип  МА-II;  тип  МА-III;  розмір

    квитків: тип МА-I - 30 х 50 мм, тип МА-II - 25 х 30 мм, тип МА-III

    - 85 х 50 мм (додаток 3) ( za065-06 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/za065-06).
    Rimasevski Olekcandr reply Rimasevski Olekcandr
    *** не підтверджує факт оплати за користування автомобільним транспортом ***

    Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Vid-Chytachiv/chi-finansuetsya-z-obschaka-sotsialna-karta-ternopolyanina-teroristich-10668673.html
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up