Водій не впустив дитину у маршрутку. Малий хвилин 30 мокнув під дощем

Водій не впустив дитину у маршрутку. Малий хвилин 30 мокнув під дощем
  • Водій відмовився перевозити школяра, хоча той готовий був платити. Причина, яку озвучив: "Не перевожу дітей до 14 років без супроводу дорослих".
  • Відколи така новація діє? – обурюється мама хлопчика. Секції відкрили, а як до них доїхати, коли батьки на роботі?
  • Мого сина водій не впустив до маршрутки – дитина півгодини простояла на зупинці під дощем. Повернувся мокрий, як хлющ, тепер головне, щоб не захворів, - Валентина Крамар зателефонувала до редакції. – Секції відновили. Ми з чоловіком на роботі. То як до них дитина має сама їздити містом?

Жінка розповіла, що її 10-річний син відвідує гурток, що у Центрі. Родина проживає на «Алясці». Від 1 червня відновили роботу міські секції. Ще вчора на гурток малого завіз батько. Сьогодні обоє батьків – на роботі. Тому Максим поїхав сам.

  • Туди дістався без проблем, коли їхав додому, намагався сісти на 35 маршрутку біля медуніверситету, - розповіла жінка. – Перша 35-ка взагалі не зупинилась. Невдовзі прийшла інша. Син підійшов до дверей, а водій сказав, що він не перевозить дітей до 14 років без супроводу дорослих. Мене цікавить: своїй дитині він так само б сказав? І якою б у нього була реакція, якби його дитину не пустили, придумавши такий привід? При цьому бачив, що періщить дощ?

Відколи діють ну нас такі новації? Цікавиться жінка. І як тепер двоє працюючих батьків мають організувати відвідини сином секції, яка розміщена в іншому мікрорайоні? І чому одні відмовляють в перевезенні дітям, а інші без проблем беруть? Як справді діє заборона, то чому водій 19 маршрутки, яка під’їхала на зупинку приблизно через 30 хв, взяв дитину? Невже у них діють різні правила?

Всі питання та претензії жінки ми адресували до міськради.

  • Станом на 02.06.2020 року діє заборона на перебування дітей, віком до 14 років, у громадських місцях без супроводу дорослих, - прокоментувала речниця міськради Мар’яна Зварич. - Така заборона була прописана на початку карантину Постановою КМУ. Також вона є зафіксована у рішенні виконавчого комітету №297 від 06.04.2020 року.

Чому один водій відмовився везти дитину і залишив її під дощем, а інший узяв – у міськраді пояснили це людським фактором. Як тепер діставатись до гуртка Максимкові та іншим дітям, коли обоє батьків на роботі – на це питання ми відповіді так і не отримали…

 

А ваші діти відвідують гуртки в літній період? Як вирішуєте питання з їх добиранням до місця призначення? Пишіть у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (93)
  • алех
    В Канаде и Британии и многих др. странах родитлей могли лишить родительских прав за такое. Водитель и кондуктор не обязаны брать ответственность на себя, в полицию сообщить обязаны.
  • АНАТОЛІЙ
    Дауни ?  Так 😋
  • Сергей Воробей
    Дуже дивно ,а в чому вина дитини?Це так тобi скажуть - у тебе не таке взуття,йди пiшки. Ось i вiн - на таку поведiнку дорослих гнiд ,не може второпити ,що вони вiд нього хочуть. Йому полiтика до одного мiста, але батьки це все. Звiрi такого не роблять з малечей ,а цi як гiени як би когось зжерти.ГАНЬБА.
  • Лена Дддддд
    Цікаво чи в кондуктора є мозги і чи є діти
    Іван Вальків reply Лена Дддддд
    лена ддддд, ддддурна чи шо?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному» (оновлюється) 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду 15:50 1474 жителі Тернопільщини перебувають на обліку поліції за домашнє насильство 15:20 Суд постановив конфіскувати сім автомобілів, які ввезли на Тернопільщину під виглядом гуманітарки 14:43 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 17 червня) 14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up