Тернопільські університети бойкотують "Картку тернополянина"

В міській раді нарікають, що ректори університетів не сприяють у оформленні заяв щодо отримання студентами "Картки тернополянина" у своїх навчальних закладах.

Тернопільські університети бойкотують "Картку тернополянина"

Учні та студенти матимуть знижку на проїзд в громадському транспорті 50%.

- Є проблеми з оформлення електронного квитка "Соціальна картка тернополянина" в наших ВНЗ, - повідомив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. - Два тижні тому ми направили листи на ім'я ректорів університетів, щоб вони все ж таки сприяли у оформленні заяв щодо отримання студентами електронних квитків. Але я маю дані, що керівництво надзвичайно погано реагує, щоб допомогти студентам їздити в пасажирському транспорті зі знижкою. Щодо шкіл, то в них ситуація з цим трохи краща. 

Нагадаємо, з 1 жовтня проїзд у маршрутці коштуватиме 5 грн, а в тролейбусі 4 грн. А з 1 січня - 6 грн у маршрутках та 5 грн у тролейбусах, якщо розраховуватись готівкою. Для тих, хто має картку тернополянина, вартість проїзду залишиться та сама. 

Проте, більшість тернополян не встигнуть отримати "Соціальну картку тернополянина" до 1 жовтня, коли зросте вартість проїзду.

- Треба повідомляти, що через небажання керівництва ВНЗ студенти будуть їздити за завищеними тарифами, - зазначив міський голова Сергій Надал. - Студенти мають право на пільгу з міського бюджету, і якщо вони її не отримують, нехай нарікають на керівництво своїх університетів. Мають картку - мають пільги. Не хочуть оформляти - це їхнє право, ніхто нікого не змушує. 

Нагадаємо, в міській раді повідомляли, що школярі та студенти можуть отримати картку тернополянина у своїх навчальних закладах, ЖЕКу, ЦНАПі або в управлінні соцполітики.

Понад 21 тисяча тернополян вже подали заявки на отримання "Картки тернополянина".

Читайте також: "Картка тернополянина": що дає, де і як отримати

"Оформлення "Картки тернополянина" перетворили на хаос" 

Коментарі (33)

Ви не авторизовані

 • userNam D

  Запитайте тих "професіоналів", які прийдуть на ефір, де є вакцина, яку необхідно колоти дітям після укусу собаки. А через кілька днів чи через тиждень (не сьогодні) подзвоніть в ту лікарню і поліклініку і скажіть, що ви батько покусаної дитини і чи можна купити вакцину ...  От і буде Вам відповідь на Ваші усі запитання :)
 • userNam D

  Ось тут голосуйте, щоб не піднімали тарифи: http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/766

  Потрібно мінімум 300 чоловік

  бурундук reply userNam D

  петиція дає не відміну, а розгляд і відповідь міської ради, яка сама ж той дурдом і ввела. напишуть мол все ок
 • Блеать

  Спочатку буде картка тернополянина, потім ще щось, якась фішка тернополянина, потім виявиться, що тернополяни - то вибраний народ (типу, арійці), потім автономія тернополян, а тоді і незалежність мегаполісу від України. Так?
 • userNam D

  Та картка нікому не потрібна,  просто залишіть ціни на проїзд в громадському транспорті без змін і все буде добре. А ту картку запхайте собі в дупу, чому я маю платити за неї гроші і тратить два дні свого життя (один день щоб вистояти в черзі і записатися, другий день вистояти в черзі і сфотографувати на картку, ну і ще колись потратити годину дві щоб забрати ту картку
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up