На Тернопільщині рецидивіст згвалтував студентку

На Тернопільщині рецидивіст згвалтував студентку
20-річна дівчина добиралася пішки до свого села у Збаразькому районі. На неї напав зловмисник, пограбував та згвалтував.

 

 Тернопільські правоохоронці розшукували цього чоловіка по всій Україні. Затримали його аж на Київщині.
Виявилося, що 42-річний житель села Конопківка Теребовлянського району половину свого віку просидів у колоніях за крадіжки та згвалтування, повідомили у відділі зв'язків із громадськістю обласної міліції. Цього чоловіка правоохоронці підозрюють у скоєнні серії пограбувань на території області. Тому просять потерпілих звертатися у міліцію.
Забрав прикраси і гроші
Нещастя із студенткою сталося наприкінці серпня. Дівчина поверталася додому з Рівного, куди їздила здати документи в один із вузів, розповідають правоохоронці. Вдома на неї чекали рідні.
Студентка вийшла з автобуса на зупинці, що на автотрасі, — кажуть у відділі зв'язків із громадськістю. — Далі вирішила пішки добратися до села. Поряд не було нікого із знайомих. На лавці сидів незнайомець. Подорожній запитав у дівчини, куди вона прямує. Дізнавшись куди саме, сказав, що і йому треба до села.
Дівчина пішла вперед, а незнайомець поспішив за нею, розповідають правоохоронці. Коли пройшли метрів 150, чоловік як звір, накинувся на дівчину.
Нападник затягнув студентку в кущі, вдарив її і та втратила свідомість, — розповідають правоохоронці. — Чоловік зірвав з жертви вироби із золота, відібрав мобільний телефон. Відтак ще й згвалтував безпомічну дівчину. Коли вона отямилася, біля неї не було нікого. Перелякана дійшла додому. Рідні звернулися за допомогою до міліціонерів. Тим часом зловмисник встиг сісти на попутній транспорт і доїхав до Тернополя, де за 900 гривень продав золоті вироби.
Пограбув на Гусятинщині
Правоохоронці шукали зловмисника у різних областях України. Адже у нього чималий кримінальний досвід. Тож злочинець вмів добре заплутувати сліди, розповідає начальник обласної міліції Федір Бортняк.
Половину з 42-х прожитих років чоловік провів у виправних колоніях, — каже Федір Бортняк. — У нього чотири судимості за крадіжки та згвалтування. Чоловік мандрував Україною, зупинявся на певний час, то в одних, то в інших містах. Правоохоронці побували в Івано-Франківській, Житомирській та Закарпатській областях. Але там затримати злочинця оперативникам не вдалося. Успішним видався виїзд групи захоплення до міста Боярка Київської області. Саме там затримали грабіжника.
Проти зловмисника порушили кримінальні справи — за пограбування та згвалтування. Окрім цього затриманий скоїв пограбування у Гусятинському районі. На автобусній зупинці поблизу села Перемилів він напав на жінку, яка очікувала рейсовий автобус. Пригрозив їй, відібрав золоті речі, декілька сотень гривень та мобільний телефон. Триває розслідування, під час якого випливуть інші факти злочинних зазіхань затриманого.
Односельці бояться ходити самі
У селі на Збаражчині (назви з етичних міркувань не вказуємо - прим.ред) люди налякані страшним інцидентом, який стався із односельчанкою. Усі досі стараються не ходити нікуди наодинці. Натомість, до села вже півроку не ходить автобус. Тож йти пішки до траси — єдиний вихід аби добратися у районний чи обласний центри. Люди долають 5 км, а потім зупиняють на трасі автобус.
Мені нещодавно доводилося їхати до Збаража, то я брала з собою секретарку, — розповідає працівниця сільради пані Ольга. — Самій йти з села до траси страшно.
Раніше у селі ніколи ні з ким не ставалося такого як з 20-річною Ольгою, додає працівниця сільради.
Дуже шкода цю дівчину, — каже жінка. — Вона дуже гарна та порядна. Вчилася у педучилищі, а цього року вступила в педуніверситет. Саме возила туди документи. Чи той нападник згвалтував її я не знаю. Але знаю, що напав на неї, душив, відібрав золоті сережки, ланцюжок, мобільний. У кишеньці у неї було 100 грн, але він їх не побачив.
До цього села вже півроку не ходять автобуси і людям доводиться добиратися пішки, продовжує пані Ольга. От і сталася біда зі студенткою, яка опинилася самісінька в дорозі. Близько 19.00 дівчина вийшла з автобуса на трасі, а до села ще 5 км.
У нас зараз серйозна проблема з автобусами, — каже працівниця сільради. — Навесні сюди їздив перевізник, але він дуже дорого брав за проїзд. Заїхати до Тернополя, приміром, коштувало 15 грн, тоді як раніше було 10. Люди не хотіли їздити за такі гроші, то й він від нас відмовився. Тепер змушені ходити пішки.




 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
  • Anonymous
    Вона йому сама дала. А потім рішила зрубати бабла.
    Anonymous reply Anonymous
    Ти такий адвокат як я іспанський льотчик.Не треба по собі судити про всіх людей.
  • Anonymous
    Таких "чоловіків" треба направляти у спеціалізовані тюрми із такими ж чоловіками, тільки ГОМОСЕКСУАЛІСТАМИ з "приборами" більше 30 см, в обємі та довжині. І не потрібно ніякої смертної кари. На 10 років у таку тюрму і ве буде нормально!!А так він виродок натуральний!!
  • Anonymous
    А симпатичненький, я б йому сухарі носила поки не випустять, а потім й би одружились - працелюбний, мабуть, та й сильний.
  • Anonymous
    можливо, цей малоприємний чоловік і являється гвалтівником. тільки писати про це відкрито можна тільки після того, як відбудеться суд. пані журналіст мала би це знати. чи з "асоціальними" громадянами можна без "сантиментів"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:30 Літній табір організовує обласна бібліотека для дітей 15:00 Грози та шквальний вітер: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 червня) 14:20 Водій встановив іноземні номерні знаки, щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:15 Майже 32 га земель заповідника сільрада на Тернопільщині отримала незаконно — прокуратура 12:39 Житель Чорткова дістав смертельне ножове поранення під час застілля зі знайомим 12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень 09:30 Померла Валентина Гордієнко — ревматолог міської лікарні №2 09:00 На Сумщині загинув Герой з Кременеччини Юрій Тимошенко 08:00 Усі учні з 1 вересня отримуватимуть безоплатні обіди: будуть опорні кухні та доставка до невеликих шкіл 22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled 20:04 «Це був жах. Але він мав вижити і повернутися». З полону звільнили Володимира Зварича 19:00 Гавкіт, шум і запах: сусіди поскаржилися журналістам про неналежне утримання собак у квартирі photo_camera 18:00 Продаж картин в інтернеті обернувся для жительки Тернопільщини втратою грошей з картки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up