У Тернополі пасажир вдарив пляшкою по голові водія маршрутки

У Тернополі пасажир вдарив пляшкою по голові водія маршрутки
  • Конфлікт  між водієм маршрутного таксі та пасажиром трапився  у Тернополі на зупинці громадського транспорту по вулиці Бережанській.
     
  • Водія з численними травмами доправили в травмпункт.

Зі слів пасажирів, між чоловіками спочатку виникла словесна перепалка. Коли ж водій зупинив автобус, невдоволений тернополянин вимагав, аби той вийшов з-за керма. Вже на вулиці  накинувся з порожньою скляною пляшкою та наніс удар по голові.

Потерпілий з місця події бригадою швидкої допомоги був доставлений до травмпункту, де в нього діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій чола. Нападника затримали інші пасажири та передали поліцейським.

Наразі тривають слідчі дії. 59-річного зловмисника опитали. Вирішується питання про оголошення йому підозри за частиною 1 статті 296 ККУ та обрання запобіжного заходу, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Відео дня

Довідка: Стаття 296. Хуліганство передбачає:

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, - караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:50 BMW мчав зі швидкістю 174 км/год в населеному пункті 21:00 Історик «Хорват»: охороняв небо Тернополя, тепер на передовій photo_camera 20:00 300 доларів за відстрочку: судили головного спеціаліста мобілізаційного відділення 19:00 У Зарваниці відбудеться загальноукраїнська проща Від читача 09:00 Просимо всіх не байдужих,підписати петицію нашому Герою(посмертно) 18:15 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через грози і шквали 18:00 «Маємо боротися за тих, чия доля невідома». Акцію-нагадування провели у Тернополі 17:00 Четверо випускників Чорткова отримають грошова винагороди за високі результати НМТ-2025 16:02 Збили велосипедистку на Збаразькій 15:00 Сформували календар матчів на сезон 2025/26: коли гратиме тернопільська «Нива» 14:00 Позбавлений права керування на 7 років знову сів за кермо — інцидент на Шумщині 13:00 Музей в Тернополі отримав цінну ікону, яку намагалися незаконно вивезти з України 12:00 Укрзалізниця розширює перелік поїздів із жіночими купе 11:15 Одружився захисник «Азовсталі» Михайло Діанов 10:00 Готуємо чізкейки з ягодами: класичні рецепти і без випічки 09:00 Хвилина мовчання на честь тернополянина Григорія Сипка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up