Потерпіла пригадує, що у «щасливому» повідомленні були номери телефонів, куди потрібно звернутися за детальною інформацією. Жінка зателефонувала.
На іншому кінці проводу співрозмовниця представилися співробітницею автомобільної компанії і детально розповіла про умови акції.
Жінці запропонували обрати приз: автомобіль або 190 тисяч гривень. Шумчанка спокусилася на гроші. Щоб їх отримати, їй необхідно було перерахувати певну суму на банківський рахунок «компанії». Кошти, начебто, призначалися для сплати податку на додану вартість.
Потерпіла перерахувала 34 тисячі гривень, але виграшу не дочекалася – телефони компанії були заблоковані. За допомогою жінка звернулася до правоохоронців.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Міліціонери розшукують зловмисників.
Правоохоронці вже неодноразовоастерігали від такого виду шахрайства, але жителі області продовжують потрапляти у тенета аферистів.
Не слід бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі – мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку чи інших держустанов, слід переконатися у достовірності інформації. У всіх сумнівних ситуаціях проявляйте пильність та здоровий глузд.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 51 від 17 грудня 2025
Читати номер
взагалі, скільки вже писано-переписано і розказано про такі шахрайства. таке враження, що люди відключаються при такому щасті і не думаючи віддають гроші. це ж на ті гроші можна хату чи машину купити. жесть.
будьте обережними.
а оператори могли б провести соціальну акцію та розіслати смс всім користувачам, щоб були обережні.