Тернополянин Віктор Мадрі пригадав, які були Дід Мороз і Снігурка на Театральному майдані в Тернополі в 1967 році
Спогад про це тернополянин днями поширив на своїй сторінці в Фейсбук.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 22 від 3 червня 2026
Читати номер
під ялинкою в нас сидить кицька....