Для евакуйованих українців з Китаю опрацьовують чотири варіанти об’єктів у різних регіонах

Для евакуйованих українців з Китаю опрацьовують чотири варіанти об’єктів у різних регіонах
  • 18 лютого, Україна отримала дозвіл на здійснення польоту спеціальним рейсом з міста Ухань, аби доставити українців, які знаходяться на території Китаю, додому.
  • На виконання отриманого дозволу літак спеціального рейсу вилетів із Києва о 2:50 ночі 19 лютого.
  • Повернеться літак до України 20 лютого о 8 ранку.

Про це повідомили на спільному брифінгу щодо евакуації осіб із Китаю через розповсюдження нового коронавірусу та щодо заходів обсервації Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович, Державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький.

«Ми повністю готові до процесу евакуації громадян та відправлення літака до Уханя. Команда, яка полетить до китайської провінції пройшла відповідне навчання. Вони зможуть надавати допомогу згідно зі встановленими правилами епідемічної безпеки», – наголосила Зоряна Скалецька.

Читайте також У Тернополі працює цілодобова «гаряча лінія» для людей з можливими проявами коронаровірусної інфекції

Вона підкреслила, що на борт літака будуть допущені для евакуації тільки здорові громадяни, перевірку яких проведуть китайські та українські медичні працівники. Окрім цього, для надання медичної допомоги, якщо це буде необхідним, в літаку перебуватимуть кваліфіковані лікарі. Крім цього, кожен пасажир, який буде евакуйований українським літаком, до посадки підписуватиме інформовану добровільну згоду на проведення обсервації та спостереження за станом здоров'я, діагностику й лікування. У разі відмови — людину не евакуюватимуть.

Міністр охорони здоров’я також повідомила, що місто в Україні, до якого повертатиметься літак спецрейсу, а також об’єкти обсервації будуть обрані безпосередньо перед прибуттям та поселенням людей.

Наразі фахівцями опрацьовуються 4 варіанти об’єктів у різних регіонах України, йдеться у повідомленні на сайті Вінницької ОДА.

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць повідомив, що до України будуть евакуйовані 49 українців і до 25 осіб іноземців (громадян Ізраїлю, Норвегії, Чорногорії, Аргентини, Панами, Коста-Ріки, Домініканської Республіки, Еквадору та Іспанії). 

«Іноземні громадяни будуть евакуйовані відповідно до норм міжнародної взаємодії та пройдуть обсервацію разом із українцями, а пізніше будуть відправлені до себе додому», – зазначив він.

У свою чергу Голова ДСНС Микола Чечоткін повідомив, що всі правоохоронні структури, зокрема МВС, Нацполіція, Нацгвардія, ДСНС готові до виконання своїх завдань за призначенням, починаючи з зустрічі, супроводу, забезпечення охорони місця проведення обсервації. 

«В районі цього місця буде розгорнутий оперативний штаб, який буде координувати дії всіх органів, залучених до заходів із забезпечення обсервації», – додав він.

Читайте також Жителі Микулинців і Конопківки приїхали на позачергову сесію обласної ради: що вимагають люди (оновлюється)
Чи є в санаторії "Медобори" умови, аби прийняти людей з Китаю
Уже не чутки: санаторій на Тернопільщині є в переліку тих, де можуть розмістити евакуйованих з Китаю
В ОДА та поліції прокоментували можливе прибуття на Тернопільщину евакуйованих з Китаю українців
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 21:53 Смертельна аварія на Дамбі, також є травмовані 21:00 У Гусятині замість легкого кіоску з’явився повноцінний відпочинковий комплекс. Його знесуть, — прокуратура 20:05 Мітингу біля ОВА не було. Захід не погодили Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 20:03 «Борітеся — поборете, вам Бог помагає». З чеченського полону повернувся Михайло Торченюк 18:25 На проспекті Бандери зіткнулися три автівки: є постраждалі 17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом: поліція відкрила кримінальне провадження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up