У Тернополі Митрополит Епіфаній освятив Свято-Троїцький духовний центр і відкрив пам'ятник королю Данилу

У Тернополі Митрополит Епіфаній освятив Свято-Троїцький духовний центр і відкрив пам'ятник королю Данилу
  • 22 травня Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський та всієї України Епіфаній в рамках свого візиту до Тернополя освятив Свято-Троїцький духовний центр на проспекті Злуки та відкрив пам'ятник Данилові Галицькому на території духовного центру.
  • Як це було, читайте у матеріалі.

Нагадаємо, це вже третій день перебування Митрополита Епіфанія в Тернополі.

Одна із тем візиту Блаженнійшого Епіфанія – проблема дітей зі спінальною м’язовою атрофією.

СМА – це смертельне генетичне захворювання, яке порушує функції нервових клітин спинного мозку, що призводить до м’язової атрофії. Без належного лікування дитина може не дожити до двох років. За даними громадських організацій, в Україні таких дітей близько 200. До збору коштів на лікування дітей-«смайликів» парафії Тернопільської єпархії ПЦУ долучилися ще в лютому.

У рамках візиту Предстоятель ПЦУ зустрівся з хворими на СМА дітьми та їхніми батьками. Зустріч відбулася на території Свято-Троїцького духовного центру.

Відкриття духовного центру відбулося о 9 годині, 22 травня. На відкритті були присутні представники духовенства області та політики.

О 12.30 відбулося урочисте відкриття пам'ятника Данилові Галицькому на території Свято-Троїцького духовного центру.

— Це важливий момент для мене. Важливий і трепетний. Дуже приємно, що в невеликий обласний центр приїжджає вище духовенство, — розповіла тернополянка Людмила Онищук.

Послухати Предстоятеля прийшли понад сотня парафіян. Багато з них приїхали з інших областей.

— Я з донькою приїхала з Дубно, аби послухати Предстоятеля Епіфанія. Мені важливо почути його. Чому? Тому що він той, хто несе слово Боже, і приємно що це слово звучить українською, — розповіла одна з парафіянок.

До слова, багато прихожан були з дітьми.

Всіх охочих пригощали квасом.

Одразу після спілкування з пресою Митрополит відправився на відкриття міжнародного фестивалю духовної пісні “Я там, де є благословіння”.

Читайте також Що думає про війну і пандемію митрополит Епіфаній? Деталі розмови з молоддю із Тернополя (РЕПОРТАЖ)
Митрополит Епіфаній у Тернополі. День перший: що робив і з ким спілкувався (РЕПОРТАЖ)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (31)
  • Ольга Бєлікова
    Ва Но То Крло А російська церква в Україні,то ваша?Константинополь з нами не воює,а Росія.Молись дальше за московських попів,які освячують зброю,що вбиває наших хлопців.
  • Света Куницкая
    Слава
    Господу богу!!!
    Аминь.
  • Степан Микора
    Дань собирает по Тернопольщине
  • Вадим Зеленин
    😁
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:30 З 1 червня у Польщі змінять правила виплати «допомоги 800+» 12:50 Жінка з Тернопільщини віддала 130 тисяч через переписку в мережі з чоловіком східної національності 12:20 Від щоденних тренувань до п’єдесталу: тернопільські гімнастки знову серед найкращих на чемпіонаті України 11:45 Наркотики на продаж, як чай: у Тернополі судитимуть сімох чоловіків Від читача 13:26 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога. 11:25 Новий стиль Тернополя: ви можете подати свої пропозиції щодо дизайн-коду міста 10:50 На місці пожежі у Бережанах виявили мертвого чоловіка 10:08 На Чортківщині п'яний водій намагався дати поліцейським 500 доларів та отримав кримінальне провадження 09:35 У Чорткові з'явиться великий горіховий сад 09:00 Козівщина прощається із ветераном війни Богданом Стециною 08:00 Євро знову побив рекорд, долар теж зріс: курс на 21 квітня 22:00 У Кременецькому ботанічному саду квітують магнолії 21:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 20:03 Хотів закопати тіло, але не встиг. Що насправді сталося в Котузові, де чоловіка знайшли на подвір’ї 19:20 Опублікували відео з бодікамер патрульних у Києві: їм повідомили про підозру 19:00 З вулиці Новий Світ евакуювали покинутий «Опель» 18:00 Де у Тернополі впорядковують двори та ремонтують дороги і тротуари: адреси 17:00 Помер знаний науковець ТНПУ Петро Залюбовський 16:30 Опендатабот: Середня пенсія на Тернопільщині залишається найменшою в країні 16:21 Обкатка нової бензопили: як правильно підготувати інструмент до великих навантажень (на правах реклами)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up