Про це під час нещодавнього засідання виконкому повідомив начальник КП «Міськшляхрембуд» Володимир Малко.
- На земляні роботи для будівництва чотирьох доріг витратили 70 тис грн, - каже він. - Залишається ще три дороги. Загалом на всі ці роботи заплановано 150-200 тис грн, чого є цілком достатньо. А от щоб повністю провести рекультивацію земельних ділянок кошти будуть потрібні ще.
Нагадаємо, на площі 17 га по вул. Микулинецькій учасники АТО та їхні родини отримали 199 ділянок. Але, як виявилось, охочих отримати землю є набагато більше. В міську раду надійшло понад 300 звернень. Тому на сесії 26 листопада депутати прийняли рішення про виділення ще одного земельного масиву для учасників АТО, де буде змога виділити додатково 287 ділянок для бійців та їх сімей.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 40 від 2 жовтня 2024
Читати номер
Roma Swetrov
повну не відповідність опорного плану, котрий є на руках у бійців, реаліям рельєфу; величезну вартість інженерної підготовки території, яка відноситься до ділянок із складними інженерно-геологічними та сейсмонебезпечними умовами через наявність суцільних техногенних насипних ґрунтів.
Але саме важке що тягарем лягає на совість тих хто це придумав це тривалість самоущільнення таких ґрунтів яка складатиме 10-15 років. (ДБН В.2.1-10-2009 пункт 9.6.3 таблиця 9.1.).
Тернопільські аси архітектури дайте хоч якесь пояснення, чи заперечте мою інформацію, адже такий масив не міг пройти повз вашу раду, у якій повинні засідати спеціалісти з цих питань, опублікуйте хоча б рецензію до засідання ради на цю забудову. А може варто міським чиновникам та їх родинам відмовитись від власних ділянок наданих собі у вигідних місцях на користь Героїв? На цих ділянках люди втратять своє право на безоплатну приватизацію землі, а вартість будівництва буде захмарною.