У харчоблоках шкіл і садків Тернопільщини впроваджуватимуть систему НАССР

У харчоблоках шкіл і садків Тернопільщини впроваджуватимуть систему НАССР

Ця система дозволить зменшити кількість інфекційних захворювань, пов’язаних з організацією харчування в школах та дитячих садках.

На необхідності посилення контролю, збільшенню фінансування, прозорості проведення тендерних закупівель та систематичному проведенні досліджень харчових продуктів, які постачаються у шкільні їдальні та дитячі садки, наголосив на семінарі-навчанні працівників органів виконавчої влади, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби в області.

Начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександр Дністрян розповів про основні вимоги та терміни щодо запровадження системи НАССР в харчоблоках закладів освіти, яка повинна посилити контроль щодо якості та безпечності харчових продуктів. На сьогоднішній день система НАССР є обов’язковою до запровадження на підприємствах, де розташовані виробничі потужності. Ця система дозволить зменшити кількість інфекційних захворювань, пов’язаних з організацією харчування в школах та дитячих садочках.

Проєкт програми від Держпродспоживслужби «Дітям Тернопілля - якісне харчування», яка дозволить керівникам шкіл, дитячих садків, відповідальним особам віддати на дослідження харчові продукти, які постачаються в харчоблоки в будь-який момент, якщо виникнуть для цього підстави чи сумніви презентував начальник відділу контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександр Леськов.

За результатами заходу представники Держпродспоживслужби та органів виконавчої влади, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти, домовилися провести такі навчання у своїх районах та ОТГ.

Читай також На Тернопільщині через спалах кишкової інфекції призупинили роботу дитсадка та харчоблоку у школі
У дитсадку в Тернополі спалах інфекції. Четверо малюків у лікарні (оновлене)
Через спалах інфекції у тернопільському садку захворіли 5 дітей. Чому служби приховують інформацію?
Перевищений вміст нітратів у капусті: триває розслідування спалаху кишкової інфекції у садочку Тернополя
У Збаражі через яйця спалах інфекції у дитсадку. Уже захворіло 23 дитини

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Яким було кафе «Космос» у Тернополі: дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 21:00 Невидимки на дорозі: патрульні показали, як в Тернополі пішоходи порушують правила 20:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 лютого 20:03 Замерзала у власній хаті із тваринами. Що робили соцслужби і куди можуть прилаштувати пенсіонерку Від читача 15:58 12 людей загинули на Дніпропетровщині внаслідок російської атаки по цивільних 19:00 «Сніг не прибрали, а штрафи виписують»: тернополяни обурені ситуацією з паркуванням біля 5 школи 18:05 Комунальники та енергетики з Тернопільщини їдуть до Києва, щоб повертати тепло та водопостачання 17:20 Діти з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції: рішення Уряду 16:43 Лікарів з онкодиспансера та райлікарні підозрюють у вимаганні 1500 доларів за оформлення інвалідності 16:07 Кожна перемога та поразка — неоціненний досвід: учні школи №18 здобули призові місця на обласних олімпіадах 15:45 Морози до –21°, ожеледиця та жовтий рівень небезпеки: погода на 3-5 лютого 15:15 Ветеран на протезі став переможцем зимового трейлу «Щедрик-2026» у Кременці 14:45 На Мазепи Hyundai збив жінку, яка переходила дорогу 14:10 Слово «підрозділ» ніколи не було просто військовим терміном: історія командира гармати з Тернополя 13:45 В аварії у Бучачі постраждала 11-річна дівчинка 13:30 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 13:00 4036 жителів Тернопільщини захворіли на ГРВІ за останній тиждень 12:30 Помер заступник начальника відділу стратегічного планування та маркетингу Тернополя Олександр Бояр 12:00 На Чортківщині чоловік пропонував поліцейським 30 000 гривень, щоб не відповідати за домашнє насильство 11:30 Короткий чек-лист на лютий для ФОПів: що треба зробити і сплатити вчасно
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up