"Галичанка" проведе домашні матчі з чернігівським "Університетом"

"Галичанка" проведе домашні матчі з чернігівським "Університетом"

Чергові матчі у чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд Суперліги тернополянки зіграють 2 та 3 листопада.

У спортивному залі економічного університету "Галичанка-ТНЕУ-Гадз" протистоятиме чернігівському "Університету-ШВСМ". У турнірній таблиці "Галичанка" посідає шосте місце і випереджає опоненток, які йдуть слідом, на два очки.

Початок першого матчу о 18:00, другого о 12:00. Вхід для глядачів – вільний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому? 16:00 Дозволили провести невід'ємні поліпшення комунального майна у центрі міста: які приміщення у списку 15:00 Меморіальну таблицю на честь загиблого пластуна Андрія Буди відкрили у Тернополі 14:00 Через хворобу обірвалося життя учениці тернопільської школи №14 13:00 Безкоштовні табори для дітей на Тернопільщині: кого саме братимуть 12:05 Біля дитячого майданчика у Тернополі виявили підозрілий предмет: на місці працювали служби 11:00 Помер священник з Кременеччини Іван Мазурчук 10:00 Готуємо панський дерун, як у Карпатах 09:00 Тернопільщина втратила Захисника Володимира Ганущина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up