Театр

Розкуплені заздалегідь квитки, цілковитий аншлаг у залі, бурхливі оплески – так 19 вересня відбулась вистава Волинського...

Cучасну комедію «Розлучені теж сміються» покажуть 29 вересня о 19.00 у «Бункермузі» актори Тернопільського народного драматичного...

Мольєрівську комедію «Скупий» показали тернополянам актори Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру...

На XVІ Всеукраїнському фестивалі «Тернопільські театральні вечори. Дебют», що триватиме до 23 вересня, театри-учасники представлять...

Вихованці дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби тренуються у спортивно-оздоровчому таборі "Лісовий" у Скоморохах.

Прем’єру комедії Р. Куні «Суто сімейна справа» покажуть у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка 16, 17, 20, 21, 24 червня. Її приурочили до  Дня медичного працівника, зважаючи на те, що події розгортаються в клініці. Проте, як запевняють «шевченківці», вистава буде цікавою представникам різних професій. Дана комедія є лідером прокату у театрах по всьому світу, тому занесена в «Книгу рекордів Гіннеса». В Тернополі її ставлять уперше.

Прем’єру драматичної містерії «Тарас» покажуть у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка 11, 15, 18 та 28 березня. Вистава триватиме півтори години без антракту. Вперше виставу показали вчора, 10 березня. В ній задіяний весь акторський склад. На глядачів чекає дійство зі світловими ефектами, неординарними хореографічними постановками та цікавим музичним супроводом. В перші прем’єрні дні до Тернополя завітає драматург Богдан Стельмах. Драматична містерія побудована за мотивами його твору «Тарас» та поезіями великого Кобзаря. Сценічна композиція, режисура і музичне вирішення – робота Олега Мосійчука.

Прем’єру різдвяної вистави «Свята ніч – блага вість» показали 17 грудня учасники народного художнього театру «Дивосвіт» – учні Тернопільської загальноосвітньої школи № 22. Автор сценарію та режисер-постановник – заслужений працівник освіти України Ольга Матвієвська, музичний керівник  – Леся Савка, художник-декоратор – Леся Лисюк, кравчиня – Тетяна Шамрик, візажист – Лариса Жмеринецька.

Прем’єра занадто відвертої комедії 18+ А. Сарамоновіча у перекладі О. Ірванця «Гормон кохання, або Тестостерон» відбудеться 19, 22, 23, 26 листопада у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

На прем'єру музичної комедії «Кайдашева сім'я» за мотивами п'єси І. Нечуя-Левицького на лад юридичного факультету ТНЕУ запрошують тернополян професорсько-викладацький колектив і студенти ЮФ. Виставу покажуть 6 жовтня о 18.00 на сцені Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка з нагоди відзначення 20-річчя юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Завершився XV Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют». Голова журі Федір Стригун охарактеризував його, як крик жіночої душі і звіт столичних театрів. Дипломів першого ступеня не присудили нікому.  

Перформас перед виставою та в антакті влаштували актриси Київської Незалежної творчої майстерні «сІнемАтографЬ» у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки 24 вересня. Спочатку на сцені сиділа дівчина (Вікторія Приліпко), що грала роль Ганни – матері Гната, безперервно наспівуючи врівголоса пісню «Ой чий то кінь стоїть», наче якусь мантру. Під час антракту на сцену вийшли всі актриси, імітуючи прання білизни на річці.

Кохання і зрада, любов і ненависть, щастя і горе, внутрішні ангели і демони – усе це вмістилось у сюжеті пристрасного твору Івана Франка «Украдене щастя». Саме цю драму, поставлену народним артистом України Федором Стригуном, 23 вересня привезли на фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют» актори Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької (м. Львів).

Ніжно-романтичний вальс на фоні морського прибою, чуттєво-пристрасне танго на фоні золотого листопаду, вишукане й елегантне вбрання головних героїнь, філігранна акторська майстерність та щемливо-зворушлива історія, що зачепила глядачів за живе. Таку love-story з антрактом «Сяй, мій божевільний діаманте!» у постановці  режисера Володимира Савінова за мотивами п’єси відомого сценариста і продюсера Айвона Менчелла «Бабине літо» представили 22 вересня актори Чернівецького академічного обласного українськогго музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської на фестивалі «Тернопільські театральні вечори. Дебют».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up