Запрошують на культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля»

Запрошують на культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля»

Культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля» відбудеться у Львові 16 вересня о 17.00  у рамках 24-го Форуму видавців у залах Палацу Потоцьких Львівської Галереї мистецтв.

Його проводять із метою збереження  та популяризація мистецької спадщини знаного українського скульптора середини XVIII століття, представника пізнього Бароко і Рококо Іоана Георгія Пінзеля.

Даний проект включатиме: презентацію другого видання альбому «Таїна Пінзеля», демонстрацію документального 10-ти хвилинного фільму «Таїна Пінзеля – від Бучача до Лувру», показ авторської колекції одягу «прет-а-порте» Арт-студії Івони Лобан «Пінзель. Львів. Бароко», експозицію мистецьких творів львівських та тернопільських художників, керамістів, скульпторів, концерт гурту «Rockoko» (Львів) та концерт співачки Оксани Мухи.

Важливим завданням проекту є активізація мистецького середовища Львова, Тернополя та Івано-Франківська, заохочення молодих та вже добре відомих художників, скульпторів, керамістів, літературних, театральних та музичних діячів до створення мистецьких творів, перфоменсів, інтерпретацій, присвячених творчості І. Г. Пінзеля.  Мистецькі твори, виконані за мотивами творчості великого скульптора, стануть основою пересувної експозиції, що доповнюватиметься та буде демонструватися в Україні та найбільших містах Європи.

Проект передбачає у майбутньому організацію традиційного щорічного міжнародного фестивалю Іоана Георгія Пінзеля, метою якого буде не лише поширення інформації про творчість геніального галичанина в Україні та світі, а й створення унікальної мистецької платформи для творчої співпраці, спілкування з глядачами, обміну досвідом та інтеграції митців різних країн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 14:37 У крові водія 3,2 проміле алкоголю: ВАЗ зіткнувся з Mercedes на Коновальця Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 14:03 На Кременеччині полум'я охопило житловий будинок 13:20 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 12:40 Землю зниклого безвісти військового переписали на іншу особу: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку 12:10 На Кременеччині п'яний водій в'їхав у паркан кладовища і пошкодив могили 11:30 У Тернополі неповнолітня дівчина у Тернополі потрапила під потяг 11:03 Тернопіль — «без доріг», яма на ямі. Коли й де ремонтуватимуть 10:25 На Чортківщині чоловік запропонував поліцейським 500 євро, щоб «відкупити» товариша від мобілізації 09:40 Уночі ворог бив по Україні: у Дніпрі пошкоджені будинки, є постраждалі 09:15 Аварія на Микулинецькій. Утворився затор 09:00 Понад півтора року вважали зниклим безвісти: у Бережанах прощаються із загиблим Володимиром Процем 08:00 У містах Тернопільщини зросли обсяги будівництва житла 22:00 Дружина загиблого Героя відкрила власну справу у Тернополі photo_camera 21:00 Сотні вірян взяли участь у Хресній дорозі в Бережанах photo_camera 20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up