МОЗ показало українцям мультфільми як захиститися від коронавірусу

МОЗ показало українцям мультфільми як захиститися від коронавірусу

У двох коротких відео розповідається про те, що таке коронавірус та як від нього захиститися.

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило два відео, в яких розповідається про алгоритм дій у разі підозри на зараження коронавірусом. Два мультфільми з’явилися на сайті відомства.

У відео розповідають про те, що таке коронавірус та як від нього захиститися. Насамперед українцям радять уникати контакту з людьми, які мають підвищену температуру і кашель, правильно використовувати медичні маски та засоби індивідуального захисту особливо в медзакладах, мити руки водою з милом або дезінфікувати їх засобом на основі спирту і так далі.

Також у МОЗ рекомендують уникати контакту з продуктами тваринництва, домашніми або дикими тваринами, аби запобігти передачі вірусу від них. Після контакту ретельно мити руки, а під час приготування їжі добре обробляти м’ясні продукти.

У разі підвищеної температури разом з кашлем та ускладненим диханням слід одразу ж звертатися до лікаря – це можуть бути перші ознаки захворювання.

Нагадаємо, як повідомляла "20 хвилин", про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу - 2019 nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб. Інфікованих коронавірусом виявлено в понад 30 країнах світу.

Найбільше випадків захворювання COVID-19 зафіксовано у Китаї, останніми днями коронавірус активно поширюється у Південній Кореї та Італії.  В Україні, за даними МОЗ, жодного підтвердженого випадку коронавірусу немає. Про випадки виявленні коронавірусу днями повідомили Іспанія, Швейцарія, Австрія. Напередодні перший випадок коронавірусу із Китаю зареєстрували в Алжирі, повідомляє УНІАН.

Згідно з останніми даними із 31 провінції КНР, загалом підтверджено 78 064 випадків захворювання на коронавірус. Кількість жертв нового коронавірусу в Китаї збільшилася до 2 715 людей. Про це повідомив Державний комітет з питань гігієни та охорони здоров’я КНР.

Вилікувалися від вірусу 29 745 осіб.

Читайте також Як збираються лікувати хворих на коронавірус у Тернополі - ми перевірили. Ексклюзив "20 хвилин"
Чи бояться тернополяни коронавірусу: що про нього знають. Опитування
COVID-19: що нового слід знати тернополянам про поширення китайського коронавірусу
У світі вилікували вже понад 2 тисячі хворих на коронавірус. Українців з Китаю триматимуть в карантині
Українські тести на коронавірус можуть з'явиться наступного вівторка

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Владимир Шилов
    Все равно передохнет пол Тернополя!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Віддає все на ЗСУ: один збір закрито — триває інший play_circle_filled photo_camera 16:00 Буде хлопчик: у Тернополі рятувальник з дружиною влаштували ефектну гендер-паті у пожежній частині play_circle_filled 15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled 14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв 22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up