Ірина ПРОКОПЕНКО

Ірина ПРОКОПЕНКО

098-287-08-70
Ірина ПРОКОПЕНКО - Всі Статті (13)

Від місяця до півроку триває адаптація до дитячого садочка у малечі 2,5-3 років. Батькам важливо знати особливості цього процесу, аби полегшити, а не ускладнити його для своєї дитини.

Успішні люди – це ті, котрі в дитинстві мали дуже добрі стосунки з мамою. Глибока дитяча образа на маму призводить у дорослому житті до уникання близьких стосунків, розвитку узалежнень, пасивності, безініціативності та покірності чужій волі.

Чому буває важко записатись на прийом до педіатра через електронну реєстратуру? Як записати двох чи більше дітей? Як потрапити до вузького спеціаліста та куди звертатися при гострих станах?

Інгаляції діють місцево – точно на хвору ділянку. Ліки тоді швидко потрапляють аж до нижніх ділянок дихальних шляхів, залишаються там надовго і всмоктуються у кров у меншій концентрації, ніж при лікуванні пігулками чи ін’єкціями, пояснює лікар.

Шахові змагання для дітей і дорослих, де шанс виграти є у кожного, пройдуть у Тернополі. Дитячий турнір відбудеться 25-26 лютого, дорослий — 11-12 березня.

Два роки минає, відколи під Дебальцевим загинув тернополянин Олександр Орляк.

ДТП трапилось на повороті з вулиці Микулинецької на Енергетичну в смт.В.Березовиця близько 19.00 27 листопада.

Найтиповіша помилка - казати: “Тобі там буде дуже добре!”. А дитина приходить в садочок і розуміє, що там є завдання, обов'язки, режим. І відчуває, що її обманули.

Чим відрізняються солдати-строковики і мобілізовані, чому вони не поспішають залишатися на контракт і чи варто чекати, що «прийдуть хлопці з фронту і наведуть порядок» - розповідає демобілізований волонтер із Бережан.

Трагічний випадок трапився 28 травня у м.Чортків.

keyboard_arrow_up